Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő, akit izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit izgat a megcsalás? Tehát aki szereti a foglalt pasikat, vagy ő szeret félremenni, mert izgalmas?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy aljas dolog, de ez itt a romlott vágyak és kérdések helye (is). Miért izgat, mit szeretsz benne? Kort, nemet írjatok! 30F

2015. okt. 7. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Szia :) igen szerintem mind 2 izgalmas ;) miért tetszik? Miért szeretem? Nem tudom meg mondani talán azért mert izgalmas nekem tetszik hogy nem tud róla senki és mikor meglátjuk egymást pl. A munkahelyen akkor egyből megkívánjuk egymást és alig birjuk vissza fogni magunkat hogy ne essünk egymásnak majd mikor kettesben vagyunk akkor aztán olyan vadul egymásnak essünk gátlások nélkül :) ez tetszik :) 20/L
2015. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ad egy pluszt ha karikagyűrű van rajta, mikor együtt vagyunk. Eredetileg nem azért kezdtem el a megcsalást, mert izgatott, hanem szükségem volt a szexre, amit itthon nem kaptam meg. Meg, hogy úgymondjam így nagyobb a választék, ha a foglalt pasik is benne vannak. N
2015. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok és mindig fantáziálok ilyesmiről. De tartok attol h megjed a lány ha elmondom neki. Kisé fura azt kozolni, hogy szeretném ha félre lépnél úgy h én is tudjak rolla
2015. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért izgat? Fuh... Jó kérdés. Izgat az, hogy tilos. Hogy tabu számomra a másik, vagy én vagyok tabu a számára. Hogy tabuk vagyunk egymás számára. Izgatott, hogy mindketten foglaltak vagyunk, és majd megőrülünk egymásért. Férfi nem izgatott még így fel. A tiltott gyümölcs mindig édesebb. 31/N
2015. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is izgat, amikor az exemnek elmondtam azt mondta beteg vagyok.. Ugyanakkor felnek is egy jol mukodo kapcsolatban ezt megvalositani, mert aztan lehet erzelmileg megsem tudnam ugy feldolgozni, a valosagban, mint fantaziaban. De azert marad a fantazia:)
2015. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem elcsavarni a foglalt férfiak fejét(persze,csak akkor ha szeretnék összejönni a kiszemeltel,feleslegesen nem rombolnék kapcsolatokat)

Nagyon izgalmas játék és kihívás is egyben!Tetszik,hogy vadászhatok és ha összejön akkor egy igazi trófeára teszek szert.Bizarr,de jobban becsülöm,azt az embert akit így szerzek meg.Eddig mindíg sikerült...A megcsalás viszont nem jön be ,az már tényleg gerinctelen dolog számomra.

(légyszi ezért ne pontozzatok le :D csak őszinte voltam.)

L/22

2015. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát de azok a foglalt férfiak, akiknek a fejét elcsavarod szintén megcsalják a párjaikat, szóval kicsit ellent mondasz magadnak, nem?
2015. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!