Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már dolgotok szűz csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok szűz csajjal? Mindig vérzik az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezzük,hogy szexelünk,és még szűzek vagyunk mindketten. Óvatosan kell csinálnom nagyon ugye? És figyelni,hogy jó helyre dugjam:D Ha vérzik mit kell csinálni? 13 centim van csak,azzal át tudom szakítani a hártyát/ki tudom elégíteni?
2016. jan. 25. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A méreted jó hozzá. ✔

Törölközőt rakjatok a feneke alá.


A csiga tempójának huszadával hatolj be.

Mindig kérdezd, hogy jól van e.

Fő a hosszú előjáték, az ellazulás, és a nyugalom.

2016. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos hozzászólást!!! Ment a hatalmas pacsi. Fájni fog neki először?!
2016. jan. 25. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szűzhártyája van.


Ha az első vagy a negyedik, akkor "csak" feszíteni fogja.

[link]

2016. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik lany vérzik az első alkalommal:) nagyon fontos hogy elokeszitsd...szex előtt legalabb 1-2 hónap csak petting..egy ujjal aztán két ujjal hogy fokozatosan taguljon es ugy kevesbe lesz kellemetlen. Szex előtt is lazitsd el kellően es legyen előjáték. Sok szerencsét!:)

N

2016. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
A farkaddal (akármekkora) nem tudod kielégíteni. Egy lehetséges mód: kielégíted a nyelveddel, és amikor csúcson van, finoman betolod.
2016. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
poiu? He?
2016. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem véreztem, és nem is fájt igazából. az élvezet sokkal nagyobb :)

21/L

2016. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!