Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz lánnyal milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ypszilon1980 kérdése:

Egy szűz lánnyal milyen az első együttlét?

Figyelt kérdés
Nekem most van egy barátnőm, aki szűz és hiába volt már sok szexuális élményem, szűzzel még sosem volt dolgom és nem tudom hogyan vezessem be a szexuális életbe. Illetve mikor, hol? Hülye kérdés tudom, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. jan. 3. 23:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
5%
sz@r!
2016. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Tömör és lényegre törő válasz. Imádom az ilyen embereket, komolyan.

De a válasz nem túl bíztató számomra.

2016. jan. 3. 23:37
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már szűz nővel. Nekem nagyon jó volt. Hülyeség, hogy minden szűz lány béna.
2016. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hát a csajból ítélve béna lesz..... De inkább az a kérdés, hogy hogy vezessem rá, mert Szilveszterkor itt volt, de még nem akarta. Szombaton most megint nálam alszik, szóval jó lenne tudni, hogy most akarja-e már, de annyira bizonytalan, hogy ezt nekem kell előhozni belőle.
2016. jan. 3. 23:42
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval? Körülményes. De tényleg. :) De ha figyelsz rá és türelmes, óvatos vagy vele, akkor meghálálja. Többnyire. Legalábbis az első szűz barátnőm egy év után igazi vadmacskává változott. :) Amúgy mi a problémád, hogy 35 évesen még szűzlányokkal kezdesz ki? :)
2016. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Hááát ez hosszú történet. Honnan tudod, hogy 35 vagyok?

Nem tudtam, hogy az, csak már annyira megszerettem, hogy engem is izgat a dolog, meg amúgy jó nőnek tartom.

2016. jan. 3. 23:45
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
És hol szedted össze? :D
2016. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Szerinted hol? :-)
2016. jan. 3. 23:47
 9/35 anonim ***** válasza:
Derogál értelmesen válaszolni? :)
2016. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Jól van, nyugi, nem derogál. Neten....
2016. jan. 3. 23:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!