Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már csak egy alkalmi szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak egy alkalmi szexre se vagyok jó?

Figyelt kérdés

Hetek óta beszéljük egy férfival, hogy találkozunk. Tudom, hogy nagyon sok nővel volt már.

Mindig kért valami "szexibb" képet. Küldtem neki egy fotózáson készült képet, amin egy feherneműben vagyok,de nem túl magamutogató a kép.

Erre azt kaptam, hogy ez a kép nem jó és lazán közölte, hogy nem vagyok túl bevállalós szte és most fuccs mindennek.

Én elhiszem, hogy kapcsolatot nem akarnak. De hogy még egy alkalmi szexre se vagyok jó?

20/L


2016. febr. 10. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Küld el nekem is a képet :)
2016. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vársz olyantól, aki már a fél országon átment. Nem vagy könnyű préda, így keresett olyat, aki hamarabb adta magát. Az a fő kérdés, hogy te mit akarsz.
2016. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Most leállhattok a képkéregetéssel. Nem küldök senkinek.

Én szexet akarok egy olyantól, akit nem ismerek annyira, nem a haverom haverja vagy ilyesmi. De hogy még ez se megy :'D

2016. febr. 10. 18:20
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor mond meg neki, hogy azt akarod feküdjön le veled. Mi ebben a nehéz?
2016. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem jössz be neki és így koptatott le.
2016. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 RRR ***** válasza:

butaság amit állítasz


nem dughatott meg hamar ezért,kitalált valamit,amivel lerázhatott

bármi jó lett volna neki erre


nehogy okold magad már egy ilyen barom miatt

2016. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Komolyan, inkább amiatt kéne bánkódnod, hogy heteket pazaroltál egy ilyen bunkóra. Tényleg odadobtad volna magad valakinek, aki ennyire se tart téged? Mit tudott ez a pasi?

Hidd el, vannak olyan férfiak, akik alkalminál is királynőként kezelik a partnerjüket. De a szavaid alapján azt érzem, hogy neked nincs ellenedre a kapcsolat, szóval egykettőre találhatnál magadnak normális pasit ahelyett, hogy ilyen pojácával törődsz.

2016. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nyolc hónapja nem voltam senkivel. Gondoltam nem dobom oda magam barkinek. Elmúlt 2 hónapban viszont már csak alkalmit keresek, mivel lassan belebolondulok a hormonokba :D
2016. febr. 10. 18:28
 9/20 anonim ***** válasza:

Én megcsinállak de azért egy italra hívj meg előtte... :D


Viccen kívül meg ne interneten kínlódj.Élőben..

2016. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Írj rám, ha összeismerkedünk, és nekem küldesz ilyen képet, mert úgy érzed akarod velem, akkor nem hiszem, hogy nemet mondok :)
2016. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!