Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már csak egy alkalmi szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak egy alkalmi szexre se vagyok jó?

Figyelt kérdés

Hetek óta beszéljük egy férfival, hogy találkozunk. Tudom, hogy nagyon sok nővel volt már.

Mindig kért valami "szexibb" képet. Küldtem neki egy fotózáson készült képet, amin egy feherneműben vagyok,de nem túl magamutogató a kép.

Erre azt kaptam, hogy ez a kép nem jó és lazán közölte, hogy nem vagyok túl bevállalós szte és most fuccs mindennek.

Én elhiszem, hogy kapcsolatot nem akarnak. De hogy még egy alkalmi szexre se vagyok jó?

20/L


2016. febr. 10. 18:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egy városban lakunk...
2016. febr. 10. 18:33
 12/20 anonim ***** válasza:

akkor jó sokat masztizhatsz.

neked lehet nem is orgazmus kéne már hanem jól szétmarkolgatni egy nagyra és keményre dagadt faszt.

2016. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Lehet velem is, csak nem tudod :P
2016. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Aki lábtörlőnek tartja magát, azzal úgy is bánnak.
2016. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Visszaírt valakinek?

Visszaírtál valakinek?

2016. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek.De ne hagyd,hogy egy ilyen eset lerombolja az önbizalmad.Tutti van egy csomó fiú aki örömmel segítene neked.Sok sikert :)
2016. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el akarja venni az önbizalmad, ami úgylátom sikerült is neki részben. Ez ilyen csajozós technika. Most jön az a rész, hogy nem keres egy pár napig, erre te bepánikolsz, és keresed, aztán meg jön aminek jönnie kell... Engem kicsit irritálnak az ilyen taktikázós emberek, meg szerintem neten nem kell intim képet küldözgetni, mert még olyan helyre kerül, ahová nem szántad. Szerintem mielőtt bármibe is beleugrassz az önbizalmad rendezd kicsit. 29/F
2016. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj
2016. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha dagadt vagy vagy plöttyedten vékony az valóban nem tul szexi bizonyos határon túl... azmeg h nem vagy bevállalós egyenesen taszitó, ugyanis ha fél kimondani a f*** vagy a p*** szót is, akk nagy az esély arra h a vetkőzés felénél ellököd magadtól és beülsz a sarokba depizni, ezmeg egy pasinak nem kell...irj ha kell vélemény.
2016. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Engem sem ismersz! Alkalmit velem is kezdeményezhetsz!

De még az is lehet, hogy tartós lesz belőle. f.

2016. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!