Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan jött az az urban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött az az urban legend, hogy akinek minél több partnere volt azzal fantasztikus lesz, de akinek nem volt senkije az nagyon rossz lesz az ágyban?

Figyelt kérdés
Több embertől halottam azt, hogy szűz partnere volt, de mégis nagyon jó volt vele odaadó, figyelmes, önzetlen és olyat is, hogy sok partnere volt mégis pocsék volt vele. Most akkor miért él ez a sztereotipia? Ezzel csak mások önbizalmát lehet elvenni és szorongóvá tenni pláne, ha felnőtt korára se sikerült semmi. Fiúk, lányok tényleg így gondoljátok?
2016. febr. 28. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mint minden másban: Gyakorlat teszi a mestert. Nem feltétlenül igaz, de ha odafigyelsz arra, amit csinálsz, és nem csak löksz kettőt-hármat oszt' jó' van, akkor idővel jobb leszel.
2016. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolsz, nagyobb esélye van rá, hogy szűzként ügyetlen lesz az ember az első pár alkalomnál. Előfordulhat hogy nem, de több rá az esély, mint ha tapasztalt lenne
2016. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor èn szar leszek az ágyban. :D

Am sztem ez hulyeseg. L

2016. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a sztereotipiat az altalanositas szuli... a tobbseg lehet h benabb elso par alkalommal de lehet hogy ez a tobbsegi srany nem tobb 60-40 nel...
2016. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Látom azt, hogy egyes fiúk, lányok amiatt nem kezdenének vele, mert x évesen szűz valaki. Most ez komoly? Megvan a kettejük közötti vonzalom és ilyen apróságért elhajtani valakit ugy buta általánosítás miatt? Ilyenek nem normálisak, primitívek teljesen.
2016. febr. 28. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen kezdenék szűz lánnyal, ha elsőre nem is menne neki minden, az sem zavarna, mert idővel belejönnénk:) 25f
2016. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint egyrészt van benne igazság, másrészt nem tartom magam primitívnek. Ez ettől egy kicsit összetettebb dolog.
2016. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézzük csak. Kinek van nagyobb esélye egy nőnél,"hosszútávon"?

Egy rutintalan,ügyetlenkedő.De figyelmes tanulékony "alakítható" srácnak.

Vagy egy "rutinos".De még is durva,technikátlan,önző férfinek.

Szándékosan emeltem ki a két végletet.Nincs összefüggésben,a szexuális aktusok és partnerek száma azzal, hogy ki milyen és mennyire igényes a szexben.

Én úgy látom.Hogy egy férfinak,vannak alap igényei a szexben.Ami alapvetően lehet negatív,illetve pozitív tulajdonság.Ez nagy mértékben függ az adott (aktuális) partnertől is.

A technikán az idő előrehaladtával,lehet javítani,csiszolni.

De egy rossz beidegződésen,ami sajnos egyre gyakoribb jelenség.Nehezebb változtatni.

2016. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan 20 év felett aki még szűz, azzal bizony van valami gond. Általában túlzottan gátlásos és/vagy félénk az illető, és hát egyik tulajdonság sem a jó szexet vetíti elő.
2016. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tapasztalat...?
2016. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!