Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan jött az az urban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött az az urban legend, hogy akinek minél több partnere volt azzal fantasztikus lesz, de akinek nem volt senkije az nagyon rossz lesz az ágyban?

Figyelt kérdés
Több embertől halottam azt, hogy szűz partnere volt, de mégis nagyon jó volt vele odaadó, figyelmes, önzetlen és olyat is, hogy sok partnere volt mégis pocsék volt vele. Most akkor miért él ez a sztereotipia? Ezzel csak mások önbizalmát lehet elvenni és szorongóvá tenni pláne, ha felnőtt korára se sikerült semmi. Fiúk, lányok tényleg így gondoljátok?
2016. febr. 28. 09:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9 És ha esetleg nem érte be bárkivel és meg nem találkozott a megfelelő személlyel? Erre bezzeg kevesen gondolna.

#10 Pont erről írok, nem attól jó valaki mert sokat szexelt, de úgy látszik kevesen fogják fel.

Annak idején én is paráztam emiatt és teljesen felesleges volt.

2016. febr. 28. 20:05
 12/13 anonim ***** válasza:

"És ha esetleg nem érte be bárkivel és meg nem találkozott a megfelelő személlyel? Erre bezzeg kevesen gondolna."


Olyan nincs, hogy valaki évek alatt ne találna valakit. Találkozott az, csak nem vette észre, vagy megijedt, vagy csak szimplán ezt használja örökös kifogásként (elsősorban maga felé). Szerintem jobb ezzel minél hamarabb szembe nézni, mintsem homokba dugni a fejünket.

2016. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fiúk és a lányok másként működnek szexuálisan. Én lány vagyok, nem volt sok partnerem (30 éves koromig 4 és úgy néz ki, ez így is marad), de sok mindent tanultam, realitás és elvárások szintjén is. Szűz fiúval nehéz, de persze nem lehetetlen. Aki tapasztaltabb, mar ismeri a problémákat,biológiai és lelki különbségeket.

Tudom nem nagy az elemszám, de neke csak a mostanival jó, amikor már én is idősebb voltam és ő is tapasztalt.

De ez olyan dolog, hogy a tanulópénzt itt is meg kell fizetni.

2016. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!