Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek mi számít egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi számít egy szexpartnerben?

Figyelt kérdés
Szóval,arra gondolok,hogy miként választotok olyan parnert akikkel barátság extrákkal kapcsolatban vagytok..mit néztek meg rajta?A személyisége is fontos,vagy a teste,vagy egyikse csak legyen kit dugni?És nektek mi fér bele egy ilyen apcsolatba,mikor lesz vége,mikor cserélitek le a partnert..ezek a kérdések nagyon foglalkoztatnak remélem tudtok rá értelmesen válaszolni

2016. márc. 19. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a külseje is számít, bár kevésbé vagyok kritikus ilyen téren mint ha kapcsolatra keresnék nőt. Természetesen ostoba-buta-bunkó nővel nem kezdek barátság extrákkalt sem. Hogy mikor lesz vége az a 2 féltől függ, meg hogy mikor talál párt mondjuk valamelyikünk. Talán mindenre válaszoltam, de ha még van kérdés nyugodtan dobj privit. 26/F
2016. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszi ment egy privi
2016. márc. 19. 12:27
 3/26 anonim ***** válasza:
Külső a legfontosabb. Én őszintén mondom hogy ilyenkor leszarom belsőt, arra időre tudok alkalmazkodni de persze vannak határok. Nyilván az is nagy előny egyébként ha egyébként is eltudok lenni egy ilyen csajjal, mittudom én főzni, játszani, szórakozni. Igazából minden belefér ami nem érzelmes. Legyen egy haver akit megdughatok ennyi. Akkor lesz vége ha valaki ennél többet akar, vagy párja lesz valamelyiknek. NEkem 6 évig volt szexkapcsolatom.
2016. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nekem ebben is a belső a fontosabb. Egy komolyabb szexpartnerem volt, de külsőre ő sem volt olyan, aki tökéletesen bejött volna. Ennek ellenére a kapcsolatunk nagyon jól működött.

Nem csak a szex volt a program. Gyakran töltöttünk el délutánokat, éjszakákat is közösen, volt pár közös programunk is. Vége pedig - az előzetes megállapodásunk alapján - akkor lett, amikor egyikünk (jelen esetben ő) komoly kapcsolatba kezdett.

2016. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A teste a fontos,és,hogy jól tudja csinálni.Ellazultan,hogy ő is élvezze.Személyiség alatt igazából nem értem mire gondolsz.
2016. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó teste legyen!!! És minnél rosszabb a belső annál jobb miután megfektettem nagyon élvezett utánna jó látni hogy egy nagy egoju nő könyörög h legyen több alkalom :) de lapát van esetleg egyszer kétszer még kihasznalom ha jó a teljesítménye még a teste aztán jókat nevetek rajtuk :)
2016. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
fontos a "kémia", nekem az is fontos, hogy egy hullámon legyünk, fontos a kölcsönös vonzalom, de szerintem a kölcsönös tisztelet is lényeges. Számomra a személyiség fontosabb, mint a test vagy az arc.
2016. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Jo test, izgató arc, bevállalós attitűd. Es hogy két szexrandi között nem zaklat feleslegesen.

Ami nem számít: öltözködés (úgysem jelenek meg vele sehol, nálam meg elég gyorsan lekerül róla a ruha), tájékozottság közéleti kérdésekben.

Ami nem árt: kis humor

2016. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..az érdekelne,hogymia alapján soroltok be egy nőt a szexkapcsolathoz és mi alapján a komoly kapcsolathoz? mi az a dolog amitől nem szexkapcsolatot szeretnétek vele,hanem komoly kapcsolatot??
2016. márc. 19. 13:48
 10/26 anonim ***** válasza:
nekem általában nem tőle függ, hanem a saját állapotomtól
2016. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!