Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek mi számít egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi számít egy szexpartnerben?

Figyelt kérdés
Szóval,arra gondolok,hogy miként választotok olyan parnert akikkel barátság extrákkal kapcsolatban vagytok..mit néztek meg rajta?A személyisége is fontos,vagy a teste,vagy egyikse csak legyen kit dugni?És nektek mi fér bele egy ilyen apcsolatba,mikor lesz vége,mikor cserélitek le a partnert..ezek a kérdések nagyon foglalkoztatnak remélem tudtok rá értelmesen válaszolni

2016. márc. 19. 12:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
és egy szexkapcsolatátfordulhatna komoly kapcsolatba vagy nálatokaz tabu
2016. márc. 19. 13:53
 12/26 anonim ***** válasza:
Pl. ha nem megbízható, nem lehet rá számítani, akkor komolyra alkalmatlan, de szex attól még működhet.
2016. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
milyen dolgokban nem megbizhato pl?
2016. márc. 19. 14:07
 14/26 anonim ***** válasza:
#9: én komolyat egyáltalán nem szeretnék, nem fér bele az életembe. Épp ezért nem mennék bele olyan szexkapcsolatba sem, ahol a partnernél esély van arra, hogy többet akarjon kihozni belőle.
2016. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Foleg akkor a kulso szamit, legyen a pasinak kidolgozott felsoteste, legyen jokepu, csunya pasival nem dugnek. A belso szexkapcsiba annyira nem szamit nalam sem.
2016. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

ha tényleg csak szexpartner, akkor ne is akarjon tőlem többet. Szerencsére a mostani ilyen

20f

2016. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
0%

Igyen legyen es akkor amikor akarom,meg szerelem,megszeresen.

Ha csak szexet akar nem en vagyok a megfelelo szamara.

Ezek nem nok csak annak szulettek :D

23/f Persze ez az en velemenyem nem kell komolyan venni.

2016. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem a legfontosabb a külső,de legyen nőies,jó legyen vele a szex,és legyen "szexmániás" :)
2016. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

nálam alapszabály, hogy a nők 2 kategória:

1. akivel lehet szórakozgatni, lazázni, szexelgetni


2. és akit elveszek feleségül, és gyerekeket akarok tőle.


A legfontosabb szabály, hogy ezt a kettőt soha nem lehet keverni.


Én eddig egy kivitelével mindegyik nőről tudtam, hogy melyik kategória lesz, nagyjából fél óra után. Az az egy az első nagy szerelmem volt, csak később derült ki, hogy mekkora g..i nagy r!banc volt.

Azóta már megnősültem, boldog házasságban élek, van egy gyerek, és jön a másik.

2016. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
és mi alapján ítélitek meg h melyik nő melyik kategoria?
2016. márc. 19. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!