Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, kik nyalásban mestere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kik nyalásban mesterek! Hogyan tanultátok meg, miként kell egy nőt orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várnám, akik már több pozitív visszajelzést kaptak ezen a téren. Először elméletet tanultatok, s utána sok gyakorlat? Erre születni kell? Hosszú nyelv?..

2016. márc. 22. 15:59
1 2
 11/12 anonim válasza:

nem húznám a drága időd 4 oldalas fogalmazással....

én mindig úgy csináltam, ahogy jött az érzés és eddig minden alkalommal sikerült elvinnem az összes partneremet nyelvvel aki kérte hogy nyaljam...

2016. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kezd el, aztán figyeld a reakciókat. A barátnőd vagy bárki. :D Majd elárulja neked, belőle, hogy neki mi a jó és mi nem.

Meg szerintem minden nő máshogy szereti, mindegyiknél valamit máshogy kell csinálnod, hogy kicsikard belőle a legnagyobb élvezetet amit csak elő tudsz idézni neki.

Szóval szerintem nincs olyan, hogy te ezt megtanulod aztán így csinálod mindenkinek és az úgy jó lesz 100ból 100nak.

23F

2016. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!