Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális ha heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ha heteroszexuális vagyok és smárolni akkarok egy csajjal?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 23:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egy barátnőm sem menne bele.. :\
2016. ápr. 7. 13:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a barátnőid heterók, nemúgy mint te
2016. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő nem vagyok biszexuális mert nem érzek arra kényztetést hogy pl egy csajt fogdosnék meg ágyba vinnék ilyenekre semmit nem érzek csak kiváncsi vagyok hogy milyen egy csajjal smárolni
2016. ápr. 7. 18:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja h biszex vagy az hulye .... Csak kivancsi ba.ssz.atokmeg
2016. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13#

Nővel akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni, tehát biszex vagy


14#

Nincs olyan szexuális beállítottság, hogy kíváncsi

2016. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

14#

És arra mit mondanál, ha engem érdekelne, hogy milyen megdugni egy 6 éves kislányt? Mert ugye, ha csak kíváncsiságból tenném meg, akkor nem lennék pedofil...

2016. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!