Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, mik a tapasztalataitok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mik a tapasztalataitok, mennyire gyakoriak az ilyen lányok? Ti örülnétek egy ilyen barátnőnek?

Figyelt kérdés

Olyan lány, akinek:

- nagyon szép arca van, gyönyörűek a szemei, szép haja van

- vékony, de nagyon formás, kidolgozott teste van, hihetetlenül izmos formás popsija van, karcsú dereka, kisebb mellei, kidolgozott formás lábai

- okos, egyetemet végzett, több nyelvet beszélő, intelligens lány, aki nem csak hogy okos, hanem jólelkű, vicces, kedves, bájos, de van önbizalma

- tud nagyon jókat sütni főzni, emellett van sok hobbija is

- lehet vele kalandozni, hülyéskedni, bulizni, de romantikázni is

- fantasztikus vele a szex


Ti mit szólnátok egy ilyen nőhöz?


(NEM magamról írtam ezeket a dolgokat, nálam több pont nincs meg, csak kíváncsi lennék a férfiak véleményére :) )



2016. ápr. 13. 15:07
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen nem létezik
2018. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
89%
Most miért kell ilyet kérdezni?
2018. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
84%

Igen,a yetiben is hiszek! :D

38f

2018. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy az, Bea? :D
2018. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
92%

Egy lány, akinek átlagos, talán kicsit csúnyácska arca van, lestrapált, meggyötört teste. Okosnak okos, de nem vitte semmire, tanulna, de nincs értelme, kihasználják, félreértik, esetlen, önbizalomhiányos. Utálja a kaját, mert étkezési zavaros is pluszban, semmi hobbija, kb. nulla szociális élete, minden buliban benne van, addig az 5 percig, amíg át nem vált világvége, darabolós sorozatgyilkos hangulatba, átlagban naponta 100x. Szeret szexelni.

Na és az ilyen nőhöz mit szóltok? :D

2018. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanmár,kinek kellenne egy ilyen làny? Nem értem az ilyen kérdéseket
2018. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
64%
Egy ismerősöm ugrott be róla. Néhány pont nem stimmel csak, de többnyire megvan. Évekig belé voltam esve, dehát sajnos tisztában voltam vele, hogy nem viszonozza, mert én egy átlagos, kövér, csúnyább fiú vagyok, unalmas személyiséggel. Barátok voltunk/vagyunk, régebben elég közel álltunk egymáshoz.
2018. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
64%
Minek álmodozni egy ilyen lányról ?!
2018. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 StevenUp ***** válasza:
78%
Semmit sem ér ha ilyen nő nem létezik illetve ha van is nem hűséges
2018. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
38%

Vinném neki a gyűrűt azonnal :)

De 10000-ből 1 ilyen max...

26F

2018. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!