Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, mik a tapasztalataitok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mik a tapasztalataitok, mennyire gyakoriak az ilyen lányok? Ti örülnétek egy ilyen barátnőnek?

Figyelt kérdés

Olyan lány, akinek:

- nagyon szép arca van, gyönyörűek a szemei, szép haja van

- vékony, de nagyon formás, kidolgozott teste van, hihetetlenül izmos formás popsija van, karcsú dereka, kisebb mellei, kidolgozott formás lábai

- okos, egyetemet végzett, több nyelvet beszélő, intelligens lány, aki nem csak hogy okos, hanem jólelkű, vicces, kedves, bájos, de van önbizalma

- tud nagyon jókat sütni főzni, emellett van sok hobbija is

- lehet vele kalandozni, hülyéskedni, bulizni, de romantikázni is

- fantasztikus vele a szex


Ti mit szólnátok egy ilyen nőhöz?


(NEM magamról írtam ezeket a dolgokat, nálam több pont nincs meg, csak kíváncsi lennék a férfiak véleményére :) )



2016. ápr. 13. 15:07
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább a 35öst vinném. Életszagúbb, mellette emberibb lenne a dolog. A tökéletességet hajszolni nem az én asztalom.
2018. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
78%
Meglepődtem a pozitív reakciókon. :D 35-ös voltam. :)
2018. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
76%
#35 egyszer én összejöttem egy ilyen lánnyal és elhatároztam, hogy önbizalmat adok neki. Aztán elhagyott :D Azóta kissé átértékeltem a dolgokat.
2018. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
86%
Létezik ilyen nő! Először megpróbálsz jóban lenni vele, haverkodni, max eddig jutsz el. Közben egyre jobban bejön, totál rágerjedsz, minden nap rá gondolsz amikor kivered, a helyzet súlyosbodik mert egyre többet rejszoldz, egy hosszab találkozó után már másra se bírsz gondolni, de az álomlány csak távolodik, már kínosnak érzi a társaságod, míg az egyik buliban a tapló, részeg haveród bunkón és lekezelő módon kikezd vele, de hiába háborodsz fel és hiába akarod megmenteni a lányt, aki hamarosan maratoni smárolásba kezt tapló haveroddal, aki aztán haza is viszi és mindazt megteszi vele amiről éveken át te álmodoztál. A csaj még szerelmes is lesz a taplóba. A végén még a csávó dobja ki.
2019. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
41%
2 perccel lekéstél 44-es. Április elsejei tréfának jó volt amit írtál, bár valamennyi igazság van benne. De egy ilyen tökéletes lánynak több esze van, minthogy egy taplótól hagyja magát megszopatni.
2019. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ilyen lány nem létezik.
2019. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Nem kellene olyan lány aki ilyesmit ír magáról. Átlagos lányok a legjobbak:) Persze mindegyik átlagos, csak némelyik mást gondol.
2019. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ilyen nőt én még nem láttam...
2019. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

45ösnek írom h kb 6 hónappal késtem el a válasszal neked, de a reakciódból kiderül, hogy te mit is tennél egy ilyen tökéletes álomlánnyal: megszopatnád! :D térdeljen és szopjon! Hiszen a sztorimban a tapló haver mit is tett a lánnyal? Na mit is írtam??

Bruhhahhahehehe


Szóval kedves kérdező, vannak férfiemberek, akiknél hiába a szuperlatívusz, bő nyál es torkos szívatás az első gondolat. Mert romlottak vagyunk, esendőek.

2019. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Noren1989 ***** válasza:
Na, 35-ösre ki írt rá?
2019. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!