Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vonz az hogy bárkivel is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonz az hogy bárkivel is lefeküdjek, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A baráti körömben nem sok hozzám hasonlóan szűz lány van de ők már azt tervezik hogy így meg úgy dugatják meg( ők fogalmaztak így) magukat és mindegyik csodálkozik meg azt hiszik kamuzok amikor azt mondom hogy én még nem akarok szexelni..Más is van így ezzel?

Jó azt vegyük számításba hogy sosem volt párkapcsolatom. Miért ilyen a mai világ? Mindenki gyors szexet akar hogy túl legyen rajta? Vagy mi?



2016. ápr. 27. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, mások is gondolkoznak így mint te.
2016. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm is ilyen mint te. Ő ráadásul még undorodik is a témakörtől. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én úgy vagyok vele, hogy ő ilyen. Az ő szüzessége, azt csinál vele amit akar. :D
2016. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem sem vonz a dolog, hogy valakivel testi kontaktust létesítsek.


Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy aszexuális vagyok.

2016. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!