Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtünk, de azóta nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk, de azóta nem keres. Nem kellettem neki másra?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szép, okos, humoros nővel találkoztam egy koncerten, iszonyatosan jót beszélgettünk, majd felinvitáltam a lakásomba és szexeltünk. Nagyon-nagyon jó volt, utána még sokáig beszélgettünk. Reggel csak sokadik unszolásra adta meg a telefonszámát. Azóta írtam neki sokszor és hívtam is, de nem reagál rá semmit. Nem voltam elég jó? Vagy szimpatikus neki? Kihasználva érzem magam. 27/F
2016. máj. 14. 15:46
 1/10 Pszt! ***** válasza:
52%

Férfi vagy az isten szelemére :) De szimpi voltál neki egy dugásnyira. Kihasználva érzed magad, ami normális, de fogd fel egy éjszakásnak :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Ismerkedjetek össze :)

25/N

2016. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha férfi vagyok akkor én csak egy szexállat lehetek aki megdug minden útjába kerülő lukat?:)
2016. máj. 14. 15:53
 3/10 Pszt! ***** válasza:
50%

Nem így értettem :) Jaj, de tudtam, hogy megsértődsz :)

Bocs, hogy nyers voltam :*

2016. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez a férfi népség annyira undorìtó. Igen csak arra kellettél neki ,fogadd el. Mert mintha te még nem csinâltàl volna ilyet mi?!
2016. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat el kell fogadnod, hohy ez most csak egy egyejszakas kaland volt. Nem biztos, hogy o a teljesitmenyed vagy a kisugarzasod miatt nem reagal. A legvaloszinubb az, hogy o most ennel nem vagyik tobbre senkivel.
2016. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi szokott ilyet csinálni,most fordult a kocka,ennyi :D Ez nem a személyiséged ellen irányul,ne így fogd fel.
2016. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdező is csinált már ilyet, megérdemelte a sorsát.
2016. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Kihasználva érzem magam. 27/F" Jah! Meg : Nah! Csak azt szeretnéd, hogy továbbra is "kihasználjon"? De ö olyan joszivü, hogy nem akar többé kihasználni. Ennyi! (Valamit elsz-rtál!!!)
2016. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most miért oltjátok?

Végre egy olyan pasi, aki olyan, mint mi, csajok, erre lehúzzátok? Szánalmas.

Amúgy kérdező, sajnos úgy tűnik, így volt. Lehet, hogy pasija van például, ezért nem akarta nagyon ezt a számcserét.

Vagy ilyen-olyan okokból megbánta a dolgokat, nem biztos, hogy azért, mert rossz voltál, lehet, szégyelli magát. Erőltetni kár, tudja a számodat, ha meggondolta magát, úgyis hívni fog, ha nem, akkor erőltetésre sem.

Ilyenkor gondolj arra, hogy legalább volt egy jó estétek.

2016. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem is kihasználhatna így valaki papír p.ö.cs.!!!!!!!! A lány gondolom a barátját csalta meg veled,1 alkalmira ennyi. Tetszettél neki annyira hogy megkapd,és vége.
2016. máj. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!