Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megszeretni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszeretni egy elég előnytelen külsejű férfit?

Figyelt kérdés
Pocakos, szőrös, szóval minden rossz, ami szóba jöhet.
2016. máj. 14. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért akarod megszeretni?
2016. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerrel akarsz megszeretni valakit?

Mikor fogják fel az emberek, hogy az érzelmeket nem lehet akarattal előteremteni?

2016. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akarattal nem tudod ravenni magadat arra, hogy erzelmileg kotodj valakihez. Miert is akarnad?
2016. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előnytelen külsejű férfiként azt tapasztalom, hogy sehogy.
2016. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd megkérdezem az asszonyt. Ő tudja. De am mi a baj a pocakkal meg a szőrrel? Legyek 40 kilós pávafejű csupaszcsiga? Öreg vagyok én már bohócnak
2016. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pszt! ***** válasza:
100%

Ez az eléggé előnytelen, hogy szőrös meg van egy kis pocakja? Engedd meg, hogy megkérdezzem, Te esetleg tökéletes vagy-e? Te magad vagy a megtestesült szépség kívülről annyira, mint belülről? Tudod az a vicc, hogy nekem meg az az előnytelen, mikor ezek a seprű fejűnek született, telecsinált nadrágos, szedett szemöldökű tizenéves nyomi, az ájfon tökömmel a fülén, köldökéből induló usb csatlakozóval elém áll és egy teljes mondatot nem tud szleng nélkül elmondani. Hogy a felét nem értem annak, hogy mi a gyászt jelent a mondanivalója, mert magyar nyelvtant utoljára akkor alkalmazta, amikor óvodás volt. Ez minden ami rossz? Hogy nem egy üres báb, amit a 21. század mozgat? Hát akkor ne szeresd, csak hagyd békén, hogy olyat találjon magának, aki az embert szereti és nem a 21. századot.

25/N

2016. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a Vajna Tímeát
2016. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!