Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tanítsam meg a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanítsam meg a barátomat ujjazni/nyalni úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Egyiket sem csinálja túl jól, bár vele veszítettem el a szüzessègemet(ő nem volt szűz, jó pár nőn túl van), így nem is tudom milyennek kéne lenni igazából. Csak azt érzem,hogy egyik se jó érzés, sokszor kellemetlen,így még sose tudtam elmenni.

Múltkor kicsit rásegítettem a kezére, csinálta egy ideig úgy, az jó volt, aztán megint bénán... Mondtam neki, hogy ez nekem nem jó,erre besértődött és hazament.

Azóta csak szexelünk,előjáték gyanánt a melleimet nyalogatja.

Viszont én vágyok egy jó előjátékra, hogy mondjam el neki anèlkül, hogy megsértődjön mint múltkor? Én 18/l, ő 23/f.


2016. máj. 15. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Hogy akarod megtanítani a barátodat ujjazni ha te magad sem tudod úgy megujjazni hogy elélvezzél?
2016. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt mondtad a barátodnak? HA elmondod, akkor máris jobban értene. És ha ezt szépen intimen mondod el neki, akkor az, hogy megnyílsz előtte közelebb is hozhat titeket, mert ezzel nagyon kirakod magad elé.


És amúgy ha nem ujjal, akkor hogy csinálod magadnak? Hogy mész el egyedül?

2016. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, elmondtam neki. Párnával szoktam, hozzádörzsölöm magam. Nagyon furcsán nèzett,amikor elmondtam, és azt mondta ez nem normális.
2016. máj. 15. 11:55
 14/15 aperitif ***** válasza:
100%
Ajjaj! Ott nagy baj van, ha az, amit én csinálok, egyedül az normális, és minden más, amit mások csinálnak az nem normális :( Ezek szerint én sem vagyok normális, mert én úgy masztiztam fiatal lányként, hogy összeszorítottam a combjaimat.
2016. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MiG29 ***** válasza:
63%
Már elnézést kívánok de a leírás alapján egy bunkóval jársz... Tipikus "Neked is annyi időd volt elélvezni mint nekem." csávó lehet. Ha azt akarná, hogy neked is jó legyen akkor nem megsértődne hanem kísérletezni kezdene és kérdezni hogy ez így jó? Ez a besértődök hazamegyek tökre úgy hangzik, hogy leszarja, az ő hangulatát elrontottad mert sérti az egóját és akkor pá leléptem. Nagyon gáz. Még nem férfival jársz sajnos...
2016. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!