Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap fogom elveszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogom elveszíteni a szüzességem, de csajomnak azt mondtam profin dugok, egyáltalán hogy kell berakni?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy ő úgy tudja már nem vagyok szűz és hogy nagyon jó vagyok az ágyban. bevagyok parázva, igazából sose láttam nunit meg semmi, nem is tudom hogy ha a meglátom hogy rakjam bele a farkam. mit csináljak? mi lenne ha azt mondanám neki, hogy inkább várjunk még a szexszel fél évet? 20f
2016. jún. 7. 16:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Menj el egy prostihoz, gyakorolj ott :DD xddddd
2016. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Addig valld be neki az igazat, amíg lehet.
2016. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Troll.
2016. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
ő egyébként fiatalabb nálam pár évvel, de már nem szűz, úgyhogy tudja a dolgokat elvileg..
2016. jún. 7. 17:04
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nezz meg egy tutorialt hogy kell.
2016. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
de élőben teljesen más, lehet fel se fog állni ha leblokkolok
2016. jún. 7. 17:07
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Mentőövként bedobhatod azt, hogy irányítson ő, kezdjétek lovaglóval, és ő rakja be magának. Egyébként nézz videókat, olvass utána, hogy legalább elméletben tudd, mit kéne csinálni.

Ha halasztani szeretnéd, akkor vagy rájön, vagy azt fogja hinni, hogy vele van valami baj. Esetleg el is mondhatod neki az igazat. Ha élesben derül ki, az rosszabb lesz.

2016. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, hogy ő irányítson. hát azt mondom most legfeljebb hogy fáj a hasam, és nyerek egy kis időt, mert jövőhéten menzesze lesz állítólag, szóval akkor meg majd mondom hogy én így nem
2016. jún. 7. 17:10
 9/36 anonim ***** válasza:
47%
A 16 eves lanyoktol nem vonhatod meg sokaig a szexet mert rogton mast keresnek aki jol megadja nekik.
2016. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
nemsoká 16 lesz
2016. jún. 7. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!