Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex közben nem tudtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex közben nem tudtam elélvezni, és eléggé zavart. Aggódnom kellene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tegnap voltunk együtt, nekem ez volt az első. Gumit használtunk és én kevésbé éreztem őt, eleinte jó volt majd fokozatosan kezdtem egyre kevesebbet érezni. Nem is tudtam elmenni. Nem izgultam különösebben, nem hiszem hogy attól nem ment volna.


Hozzátartozik még az is, hogy körülmetélt vagyok, egészségügyi okok miatt muszáj volt ez a műtét. Aggódom , hogy amiatt van-e, bár nem hiszem mert körülmetélteknél ez nem szokott gondot jelenteni. Inkább az lehet, hogy emiatt kevesebbet érzek, plusz ha ráteszem a gumit, még kevesebbet.


Lehet, hogy csak én aggódom túl, és azért nem ment mert ez volt nekem az első, még tapasztalatlan vagyok, izgultam kicsit.



2016. júl. 24. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én se élveztem el mikor először csináltam. Majd belejössz, nem kell parázni. Csak lazán. Jó lesz majd!
2016. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy egyszeruen a baratnod volt bena
2016. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani esetleg olyan óvszert ami vékonyabb, többet lehet benne érezni?
2016. júl. 24. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

A durexnek van most egy uj ovszere

Nem tudom a nevet...

2016. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a durex-szel nagyon nem szimpatizálok, kb a márkát fizeted csak annyira, és még könnyen is elszakad.

Viszont szerintem a LifeStyle Ultra Thin nagyon jó!:)

2016. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak (meg a kisasszonynak is), akkor csakis ilyet használsz. Az egyetlen óvszer, amiben érzek is valamit. Szinte olyan, mintha semmi sem lenne rajtam. Szinte. :) Cserébe ugyan kicsit borsos az ára, ezért érdemes 10 darabos kiszerelésben venni.


[link]

2016. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit szólt a dologhoz a barátnőd? Neki hányadik partnere voltál? Milyen pózban csináltátok?

Próbáld ki a skyni-t, az elvileg a legjobb...

2016. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!