Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni a barátnőmben?

Figyelt kérdés

Eddig nem szexeltem senkivel, szóval Ő az első, de viszont masztiztam szinte mindennap még a barátnőm előtt, de napi 1-nél nem többet és mindig viszonylag hamar (5-15 perc) elélveztem. De aztán jött Ő, és kézzel sem megy neki és szájjal sem, sőt szex közben sem, egészen biztosan nem vele van baj, mert mindent jól csinál, talán jobban nem is lehetne. Merevedésemmel, előváladékkal, az ő nedvesedésével, és a szexuális vággyal sincs probléma. Szerelmesek is vagyunk, teljesen bejön külsőre és belsőre is. Szóval nem értem. Próbáltuk úgy hogy kicsapom előtte miközben húzogatta kicsit és orálisan csinálta, így sikerült elélveznem de sokáig tartott, volt amikor fél óra alatt sem sikerült. de szex közben nem is érzem hogy közel lenne az orgazmus vagy ilyesmi. Illetve amikor ő van felül akkor érzem hogy közeledik, de akkor már percek óta olyan gyors tempóban csinálja amit szinte lehetetlen huzamosabb ideig tartani. Mindent teljesen élvezek, egyik póz sem kellemetlen. Ő meg azt hiszi hogy vele van baj, pedig nem hinném. Válaszokat előre is köszönöm.

17/L; 20/F :)


2016. júl. 26. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ne feszülj rá h mikor mész már el..csak csináld, rá figyelj :)
2016. júl. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
nyugi ense tudok a baratnodben
2016. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valaki valami értelmes és hasznos válasszal tud szolgálni? :O
2016. júl. 26. 01:35
 4/12 anonim ***** válasza:
én is így voltam ezzel... aztán idővel változott, de ez hónapokat vett igénybe.. abszolut ne verd, én vertem és ezért sokkal nehezebben mentem el, lehet ezért is vett igénybe ilyen sok időt, mire nem kellet 1 órát reszelnem hogy elmenjek, már ha elmentem
2016. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán
2016. júl. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja, és inkább kutyába próbálkozz, ha a nő van felül sztem úgy a legnehezebb elélvezni
2016. júl. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is így van... Minél többet csináljátok majd, és te minél kevesebbet magadnak, úgy egyre jobb lesz. Én is így voltam, most már a kétórás aktus után egy kicsit épp hogy rásegítek magamnak, és kész is. Kérd, hogy csókolgasson, fogdosson mikor csinálod magadnak úgy könnyebb.Szegény csajszi meg örül, hogy csak nem vele van a baj :)
2016. júl. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Berögződés, és pszichés okai vannak.


Rá vagy görcsölve, vagy kevés az előjáték.


Mikor együtt vagytok, gondolj arra a dologra, amire maszturbálni szoktál. Vedd természetesnek a szexet, szánj rá időt, kényelmet, és meghittséget.


Vezesd rá a lányt több dolog kipróbálására, ami számodra örömöt okoz.

2016. júl. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
A hokizástól.Rá szoktál nagyon.
2016. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyereket szeretnél?
2016. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!