Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek van/volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek van/volt olyan pasitok aki sex mániás volt? Hogy birtátok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 22:57
 1/7 anonim válasza:
Nincs ilyen hogy hogy bírtátok. Ha szeretsz valakit, akkor neked is jól fog esni. Úgy írod ezt, mintha irtóznál tőle. Majd belejössz :)
2016. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a hosszára gondoltam, hanem a mennyiségre
2016. júl. 31. 23:02
 3/7 anonim válasza:
Milyen hosszára? Ha szereted veled csinálni, annyit csinálsz, amennyi "beléd fér". Addig, ameddig csak akarod. Egyszóval mindenki szexmániás, mert mondjuk ki, jó csinálni.
2016. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy naponta többször akarja és az nekem pl lehet kicsit sok
2016. júl. 31. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Én megértelek, kérdező. Távkapcsolat volt, és amikor találkoztunk, nap végére már fájt, kidörzsölte... és hiába szerettem, már egyáltalán nem kívántam a szexet az első után sem. Valószínűleg ez is közrejátszott meg más is, de én leléptem. Vele nem lehetett beszélni, az ösztönei erősebbek voltak. Ti azért próbáljátok meg. :)
2016. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom is napi többször kívánja, de általában csak napi egy szex van, ha ráérünk, akkor több. Mellette orálisan is kielégítem nagyjából napi szinten, és valószínűleg magának is csinálja néha-néha. Nem tudom, ez mennyire számít abba a kategóriába, amit te kérdeztél. Mi megbeszéltük a dolgot, és így jutottunk erre, nekünk így jó. :) Én bírom akár a napi többet is, csak általában nincs annyi időnk, nem esik rosszul, nem kellemetlen, hiszen odafigyelünk egymásra. Szóval én nagyon jól bírom :D
2016. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fordîtva van, èn vagyok aki többet szeretne heti 3-5alkalomnál olyan napi 3-at s sokszor nehèz mert elèg ha poló nèlkül látom vagy bújik pudzit adni de megállom mert ha van az minősègi.:)
2016. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!