Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg lealacsonyítónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lealacsonyítónak számít, hogy szeretek nyalni?

Figyelt kérdés

Volt már lány, aki mondta, hogy egy igazi férfi nem nyal, mert a férfiasságra nézve, lealacsonyító dolog. Olyan mintha behódolna a nőnek és ez szánalmas dolog.

Fórumokon is olvastam már, hogy a nyalás a papucsok dolga.


Nem tehetek róla sajnos, de imádom a punci ízét és nincs annál jobb dolog, amikor a két comb közül feltekintve azt látom, ahogy a szerelmem levegőért kapkod és minden izma megfeszül az orgazmus közben. Igazából még izgatóbb lenne, ha olyan nőt találnék, aki ilyenkor még inkább belenyomja a fejemet a puncijába.


A sima, behatolásos szexet is szeretem, meg kell is, de nyalni imádok, sokkal jobban. Ez tényleg nem férfias dolog? Én nem érzem gáznak, de érdekelne mások véleménye is, főleg nőké, hogy nekik mi a véleményük erről.



2016. aug. 6. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság...
2016. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye.. jó h nem már azis lealacsonyitó h bal lábbal lépsz először, nem jobbal.. ezek csak ilyen polgárpukkasztásnak jók
2016. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez butaság. Ennyi erővel az orális szex másik fele is az? A nő megalázkodik a férfi előtt, és csak az önmagukat rabszolgának tekintők teszik meg? Ugyan. Szerintem egyik sem megalázó. A szex arról szól, hogy a két fél jól érezze egymást, nem arról, hogy magasröptű beszélgetéseket folytassanak, és a férfiasság/nőiesség lealacsonyításáról elmélkedjenek... Legalább is szerintem.
2016. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
ez egy ökörség,,,,gondolom az találta ki,aki szégyelli a punciját a pasik előtt és a farkat is kesztyűben csipesszel fogja meg
2016. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont jó, egyáltalán nem lealacsonyito. Ha a nők is megteszik a fiúk is tudják.
2016. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az. Én is így vagyok vele, azt is nagyon szeretem amikor a lány ráül az arcomra és nyalatja magát, szétkeni a puncinedvet az arcomon. De attól még a szexben én vagyok a domináns, ez csak amolyan fétis. És a legtöbb lánynak bejön.
2016. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen fórumokon olvastad ezt? Mert én csak olyan hozzászólásokat látok, ahol sok férfi be van zsongva, ha kinyalhat egy neki tetsző nőt. Szerintem ez egy bújtatott nőkeresés kinyalásra :)
2016. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár az én párom szeretne nyalni....én imádom,de ő nem szereti...kb 3 havonta egyszer hajlandó csinálni. :( Azt mondja ő soha nem is szerette.
2016. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Sőt, ez egy nagyon pozitív dolog!:)

Nem is lennék együtt a párommal, ha nem csinálná.:)

2016. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te jó ég miket kinem találnak?
2016. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!