Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szerettek nyalni? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerettek nyalni? Van technikátok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádok!! ABC ;) 21F
2016. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Atraktra ***** válasza:
100%
Pinát imádok
2016. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem szeretek, de idővel hozzászoktam. Úgy találom, hogy a külsőségek dicsérésével lehet megpendíteni az emberi hiúság húrjait, ezért leginkább arra megyek rá, pl:

-Drága főnök uram, maga napról napra fessebb, ez az új hajviselet igazán kiemeli férfias arcéleit, tudását és határozottságát most már külseje is száz százalékban reprezentálja!


Néha a változatosság kedvéért elsősorban belső tulajdonságait méltatom, pl:

-Bocsásson meg, de meg kell említenem, ön olyan karizmatikus, uram, minden beosztottja imádja és büszke arra, hogy egy ilyen nagyszerű és bátor ember irányítja őket. Boldogak vagyunk, hogy nem csak a céget vezeti kifogástalanul, de útmutatást is kapunk öntől, mikor szükségünk van rá! Ön egy üde színfolt az életünkben, és ismételten megköszönjük, hogy minket választott alkalmazottainak!


Aztán majd csak előléptet a g,eci.

2016. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, nem éppen erre gondoltam, de értékelem. :)
2016. aug. 22. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

puncit és popsit is, de nem akárkiét :)


23F

2016. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Viszonozni szoktam ha szopnak nekem, mert szerintem ez így fer dolog!
2016. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen szeretek, de basszus, nekem utána fáj a nyelvem egy ideig.

Bár nem mint ha bánnám.

Mi a technika? Pff, figyelni kell nagyon a lány reakciójára, de nagyon!

Leegyszerűsítve, én a lyukat és a csiklót szoktam nyalni, a csiklót inkább falni. Vigyázni kell, hogy ne foggal.

Ha egy picit fáradok akkor felszaladok a lány hasán pár csókkal a szájáig majd vissza, így tud a nyelvem egy picit pihizi.

Illetve ha csiklót nyalom akkor közben az államra tapasztom a kezem és egy vagy két újjal közben ujjazom a lányt.

Legyen ennyi elég Az én bevált technikám az én bevált technikám és nem másé, mindegyik pasinak más lehet egy picit.

23/ F

2016. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, nincs hozzá kedvem mostanában.
2016. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, és van technikám. Lassan körkörösen jutok el a középpontig, csak hogy húzzam a lány fejét egy kicsit. Természetesen utána nem kínzom tovább, hanem mindent megadok neki a nyelvemmel is
2016. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!