Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat ez ennyire? Már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ez ennyire? Már zavar. Konkrétan olyan erős lábfétisem van, hogy már zavar.

Figyelt kérdés

ha vászoncipős,vagy sportcipős csajt látok megnézem a lábát,és egyből eszembe jutnak izgató gondolatok...jo ez okés.de ha zokniban vagy neadjisten mezitláb van egy lány,nem tudom nem a lábát bámulni,közben másra nem is tudok figyelni ugy felizgat.es sokszor kinos ez már..meg pl van egy haverom akinek az anyja rengeteget járkál otthon mezitláb nálluk.alapbol fiatal anyuka eléggé szal 38 éves (haverom 17 én 18).szal nem csunya de alapbol nem néznéd meg,de amiota egyszer haverommal lent x boxoztunk és az anyja feltett lábbal a kanapéra olvasott,és volt alkalmam megnézni a talpát kicsit,akárhányszor haveromékhoz megyek már zavarban vagyok az anyja elött ha mezitáb van.frusztrál es nagyon izgat.még sosem volt alkalmam kiélni a lábfétisem.de ez h ennyire izgat már zavar.mit tehetek ellene?


Az anyuka csak egy példa volt.pl osztálykiránduláson ha egy lány mezitláb van az is annyira felizgat hogy már zavar...legközelebbi élményem lábhoz az volt amikor egy lánynak (csak barátok voltunk) megfájdult a lába egy kiránduláson és megmasziroztam neki.komolyan majdnem a nadrágomba élveztem.. és pl azota vele is ha vagyok csak ezen jár az eszem..borzaszto frusztrálo



2016. szept. 11. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

jaj de aranyos vagy :))

ha lesz barátnőd és ezt majd ki tudod élni vele, akkor nem lesz ennyire zavarö

25L

2016. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kétlem hogy erre bárki vevő lenne akár későbbi barátnőim közül :/
2016. szept. 11. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is imádom a lábakat! És én is hasonló helyzetben vagyok :) Szerencsére sikerült mindig olyan barátnőket találnom akik elfogadták ezt a dolgot:) Most viszont már rég óta nincs barátnőm és komolyan mondom hogy már fizetnék is érte ha egy lány engedné hogy ellegyek a lábával :D Imádom amikor lábbal elégítenek ki!
2016. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

engem is felizgatnak a talpak, lábfejek, zokniban, vagy mezitláb, de csak a nyitott cipős lábak igazából.


illetve a nem magasított cipők, pl. papucs, vagy sima nyitott cipő magassarok nélkül. (nyáron jellemző).


a zárt cipő az már valahogy annyira nem, de azt is megnézem sokszor, a magassarkú az meg végképp nem izgat. Mármint ott hiába látom benne a lábfejét, az a pozició amibe ott kerül a láb az valahogy elveszi a szexualitását.


De amúgy szeirntme ez nem egy katasztrófa. Tanuld meg kezelni :) Az meg hogy kanos leszel valahol szerintem nem igazán "probléma", ha tudod magad türtöztetni.

2016. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Imádom én is a női lábakat. Csak úgy tudod magadban rendezni, ha találsz magadnak egy olyan hölgyet, akinek viszont tetszik a téma.
2016. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért vannak ilyen lányok, nekem is volt már ilyen barátom már és élveztem én is :)

25L

2016. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, én is hasonlóan voltam ezzel a dologgal. Előbb-utóbb lesz barátnőd, akivel ez természetes lesz és nagyon meg lesz elégedve veled. Annak a mamának nagyon kellemes talpacskái lehettek!
2016. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.. ismerős az erős szexuális izgalom. :D "Kézben" tudod tartani a dolgot.. Akkor ha rendesen kicsapatod otthon. :D Akkor nem lesz annyira vágykeltő, feszengő s kellemetlen. :DDD Sajnos én is hasonló cipőben járok. (Férfiak nagy része ennek is betege. :D ) Én a szökőkútnál láttam fiatal lányokat fényképezkedni tegnap.. "Nem jó, nyújtsd ki a lábad".. Hát ne tudd meg. :D Gyönyörű kis farmer p@csanaciban.. Rám is néztek, de aztán folytatták. Gondolták had legyen egy jó napom vagy valami. :D 3 gyönyörű fiatal nő. :D Sajnos a hétvégével vége ennek a csodás időnek.. az emberek felöltöznek, bebugyolálják magukat és se a lábaik, se a fenekük, se a formás melleik nem fognak látszani.. :/ :D
2016. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ne legyél szerencsétlen :D Nem gáz, és ne szégyelld. Nálam is ugyanígy van, akár hiszed, akár nem. És nem volt még bnőm akinek ne keféltem volna meg a lábait :) Semmi nem gáz, ha nem csicskául állsz hozzá :D Na jó, ha mondjuk hullákra izgulnál az már gáz lenne, de a lábfétis nem az. Én még a szép kezekre is izgulok. Imádom a szép hajakat is meg minden. Igaz hogy a lábfétis viszi a pálmát :)
2016. szept. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nézed e még, de biztos találsz rá vevő lányt.
2017. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!