Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális vagy csak velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy csak velem van ez?

Figyelt kérdés
2 éve van barátnőm és az elején szinte minden nap szexeltünk volt hogy egy nap többször is de mostanra már ez lecsökkent heti 3-4 re. Mondtam barátnőmnek hogy folyamatosan szexelhetnékem van,napi 4-5x maszturbálnom kell és még úgy is minden csajt megnézek aki harisnyába van vagy kicsit kiteszi a mellét és folyton szexelhetnék jön rám. Ő nem igazán akar változtatni hogy többször szexeljünk de én meg nem bírom pedig régen is volt barátnőm de most valamiért ez a szex mánia nagyon kijött rajtam. Normális ez? 22/F
2016. szept. 20. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 még nem annyira rossz arány. Egyébként hűséget fogadtál nem vakságot
2016. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legszebb férfikor....egyébként normális, inkább elcsábítani próbáld ( a barátnőd), játszani Vele (új helyek), a csajok erre kattannak. Idővel pedig a mennyiség a minőségbe fordul.


Egy "öreg", 38 éves hím

róka

2016. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valszeg nem teljes a szexuális életetek, nem tesz teljesen boldoggá, különben nem kacsingatnál más felé. nekem is folyton szexelhetnékem van, ha tehetném bezárkóznék egy szobába és egy hétig csak enni meg pisilni jönnék ki, még aludni sem akarnék, nyilván nehezen veszem hogy mondjuk csak heti 2-3szor tudunk együtt lenni a barátommal, de nem nézek meg más pasikat, és nem indít be más, hanem bírok magammal, ugyanígy a barátom is
2016. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!