Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha őszintén elmondom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha őszintén elmondom egy lánynak, hogy szexpartnert keresek, akkor miért nem vallják be, hogy nekik is tetszene a dolog?

Figyelt kérdés
Úgy látom ez nagyon ördögtől való, vagy csak nagyon kis szűz lányokat ismerek...sajnos. 28f
2016. szept. 29. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Beteg állat!
2016. szept. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vallják be, mert nekik NEM tetszene a dolog.
2016. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs ellenemre a szexkapcsolat, viszont nem is állok le dugni minden jöttmenttel.
2016. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert többnyire olyanoknak sikerült feldobnod a dolgot, akik többre vágynának egy férfitól, mint amit egy szexpartner nyújtani tud egy nőnek.
2016. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyéjszakás kalandhoz is illik, és kell is, körbeudvarolni a nőket. Arra az egyszerű kérdésre, hogy: Jössz dugni? csak a ribik mondanak igent, jó pénzért.
2016. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert lehet hogy Ő nem kufirc partnert keres.. Erre még nem gondoltál? 22 L
2016. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok. Ertem, hogy nem kufirc partnert keresnek, de megis kozben olvasgatok itt es sokszor azt latom, hogy vannak lanyok akik siman bevallaljak.... valahogy nem talalom ezeket a lanyokat.
2016. szept. 29. 07:59
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert ezek a lányok velem kufircolnak.
2016. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
# 4/9 Ez az előttem álló nő szépen summázta miért!! Hát az egó!! Nem áll le minden jötmentel,de megnézném akik nem állnak le minden jötmentel,ők mit értek el az életben,és mit tudnának hozni 1 normális kapcsolatba is,(csak a testüket)?Eljutottunk arra szintre amikor 1 nőnek nem hogy egyenjogúsága van,és szólás szabadsága hanem felsőbbrendűnek érzi magát,de az asztalra semmit nem tudnak letenni,zömében. Ház ezért.Mert amit ők nem tudnak megvalósítani,tőled várják rá a megoldást.
2016. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt ilyen kapcsolatom 1x. Azóta már együtt élünk, gyerekünk van :D
2016. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!