Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mit jelent számára az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent számára az, hogy "érett nő"?

Figyelt kérdés
Sok fiatal pasi szereti az érett nőket ,elmondásuk szerint,de mi vonza őket?

2016. okt. 28. 06:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. okt. 28. 19:43
 12/12 anonim válasza:
Szerintem az érett nők nagyon vonzóak,persze a ennek arányában a szexuális tapasztalat is nagyon fontos! Mindenki azt hiszi hogy egy érettebb nő sokkal jobb az ágyban,pedig szerintem nem minden esetben igy van.Ugy hiszem azok a fiatalok akik elmondásuk szerint,vonzodnak ,kiprobálnának egy érettebb nőt többnyire a könnyű préda szerzés elvén müködnek,hisz egy idösebb nőnek nagy mértékben emeli az egóját,az önképét ha egy nála fiatalabb srác elmondása szerint megkivánja,és általában ezt ki is használják :).Végülis nincs ezzel gond,de szerintem egy érettebb nő sose reménykedjen nagyon abban álltalában hogy ennek a vonzodásnak,egy ,két "tölténytár"üritésen kivül más jelentösége lenne a srácoknál,az érettebb nöknek meg megmarad az egojuk hogy versenyre kellhetett a 20-on éves korosztállyal ,közbe be kajálta a "mézes madzagot" :))))
2016. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!