Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit tegyek, hogy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tegyek, hogy jó legyek neki az ágyban?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem tanácsot adni abban, hogy ti mit és hogy szerettek ha a lány csinál? Annyira szeretném ha jó lenne az első közös szeretkezésünk és most kicsit be vagyok pánikolva mert hosszabb idő után kerül ez elő újra az életemben és olyan érzésem van, hogy "kijöttem a gyakorlatból". Úgy félek, mintha most veszteném el a szüzességem pedig nem.


Szóval akár privátban is leírhatnátok, nagyon sokat segítenétek.

22 L


2016. dec. 28. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne izgulj rá!! Csak lazán! Légy szexi, érezd magad annak, legyen önbizalmad és jó úton haladsz!! ;) 18/l
2016. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SIDLER22 ***** válasza:
0%
Mássz rá azt kész!
2016. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

A legjobban azzal jársz, ha ezt így kerek perec a barátoddal beszéled meg. Bizonyára vele akarsz dugni és nem velem, szóval őt kellene megkérdezned, hogy mit hogyan szeret. A benned lévő félelmeket, gátlásokat is mondd el neki, hiszen csak úgy fog tudni neked segíteni feloldani azokat.


23/F

2016. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
maszturbálj neki elötted
2016. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ez nagyon értelmes hozzászólás volt😊

Kérdező, beszéld meg a pasiddal és ne izgulj!

2016. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RRR ***** válasza:
2016. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!