Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek érdekesebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek érdekesebb a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Átlagos 21 éves nő vagyok. Mostanában felújtítottam a ruhatáram, be akarom festeni a hajam, és szeretné elkezdeni néhány új hobbit (festészet).

De az a gond, hogy én az az igazi unalmas diáklány-típus vagyok, szemüveges, átlagos arcú és alakú, aki olvas a vonaton, meg ilyenek.

Sajnos a magamnál izgalmasabb srácok (zenészek, müvészek, extrémebb sportot űzők, pörgősebb alakok) tetszenek, akiknél ugye nincs esélyem.

Mindemellé 21 évesen kb 16nak nézek ki.


2015. júl. 15. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted csak zenész, művész, extrém sportoló srácok lehetnek izgalmasak? Téves hiedelmekben élsz leányzó. :) A belső világodon kell dolgozni, hogy izgalmas legyél, nem a világnak mutogatni a sznobabbnál sznobabb hobbikat.
2015. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismerek ilyen srácokat, és érdekesek, csak mindig bedobnak barátzónába, és nekem sírják el, ha gond van az aktuális barátnőjükkel.
2015. júl. 15. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az egyéniségeddel lehetsz igazán érdekes. Mint mindenki. Ha nyitott vagy a világra és van véleményed a dolgokról, nekem már imponálna.
2015. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha festeni akarsz, ne a hajaddal kezdd, a természetes hajszín sokkal szebb... És miért ne rajonganának az izgalmasabb srácok egy olyan lányért, mint Te vagy? Szerintem nagyon izgalmasak a vonaton olvasó szemüveges diáklányok.
2015. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Világosszőkét akarok. Az eredeti is szőke, de jobban illik a festett, már volt.
2015. júl. 15. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"gazi unalmas diáklány-típus vagyok, szemüveges, átlagos arcú és alakú, aki olvas a vonaton, meg ilyenek.

Sajnos a magamnál izgalmasabb srácok (zenészek, müvészek, extrémebb sportot űzők, pörgősebb alakok) tetszenek,"


Jaj, de kvára tipikus.

A pasiknak meg nincs barátzónájuk.(pláne ezeknek az "érdekes" pasiknak) Az a pasi, aki rendszeresen dumál vele, minimum részegen megdugna.

2015. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

El kell hogy keserítselek, de én az őszinteség híve vagyok, mert csak az visz előre.

Festetheted a hajad lilára is.

Ezeknek a férfiaknak akkor sem kellesz majd. Minél előbb elfogadod ezt, annál előbb rendeződik az életed.

2015. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

"Ismerek ilyen srácokat, és érdekesek, csak mindig bedobnak barátzónába, és nekem sírják el, ha gond van az aktuális barátnőjükkel."


És te nem dobod be a barátzónádba a számodra "unalmas" férfiakat? Ha igen, akkor nem értem, hogy miért csodálkozol, hogy téged is odaraknak.


"be akarom festeni a hajam"


Hidd el, egy normális férfinak ettől nem fogsz jobban tetszeni.

2015. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Dolgozz az önbizalmadon,és a kisugárzásodon,változtass a külsődön,sportolj stb.
2015. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
álmodik a nyomor
2015. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!