Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan "szokás" egy szubnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szokás" egy szubnak viselkedni szex közben?

Figyelt kérdés

Nos a partnerem kedveli a BDSM dolgokat és úgy néz ki én is... Szeretem ha irányít, mert az életben nagyon is a magam ura vagyok, a munkám is olyan jellegű, ahol figyelnem kell, összpontosítani, így jól esik, hogy nem kell irányítani, rábízhatom magam, tudva, hogy figyel rám és az lesz amit ő is és én is élvezek. De még néha zavarban érzem magam és nem tudom hogyan reagáljak pl. egy pofonra, amikor megkötöz és elé terdelek, ha erősebben rámszól/utasít vagy fenekelés közben. Néha rámjön a nevethetnék, hogy mit is keresek én egy ilyen szituban és hogy a pasim pedig mennyire élvezi ezt és olyankor csak vigyorgok és kacaraszok, amitől ő pedig néha kiakad. Kicsit éretlennek hatok így. Még nem volt igazán ilyenben részem előtte. Szóval lehet a kérdés is hülye és értelmetlen, emiatt elnézést a tapasztaltaktól! :)

25N



2017. jan. 7. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a pároddal kellene megbeszélned - azt is mondd el neki, hogy néha rád jön a nevetnék. Egyébként a legegyszerűbb dolog az lenne, hogy kikapcsold az agyad és gondolkodás nélkül azt tedd, amit ő mond neked.


De ha az segít neked, tömje be a szádat az egyik bugyiddal és ragassza le széles ragasztószalaggal.


23/F

2017. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alantas, de nagyon jó!!!!

Mindegy hogy viselkedsz. Igaz, ott te vagy a megalázott. De szerintem szereted. Nincs rá semmi előírás hogy viselkedj

2017. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
elöször is nem irogatsz a gyakorikérdésekre az urad engedéje nélkül te r..nc
2017. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Wow most kicsit irigykedem a kapcsolatodra

20/L

2017. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!