Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak, nektek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, nektek az ilyen stílusú lányok vonzóak vagy inkább taszítóak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


szóval piercing, tetoválások, festett haj, erősebb smink, de nem az a tipikus plázacicás stílus. persze akiket linkeltem, szép lányok, de ne azt nézzétek, hanem csak a stílust. ez szexi, vagy jobb ha egy lány inkább kicsit átlagosabb, természetesebb?



2017. jan. 24. 13:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Ágyban nagyon szexi volt illetve vad a csajszi akivel voltam és ilyen volt. Tehát egy éjszakára mindenképp nagyon vonzó. De hosszútávon nekem valahogy nem.
2017. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem tetszik. Már az rossz pont nálam h ekkora tetoválása van :s
2017. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Basszus nekem ez is bejön ..... imádoma nőket úgy ahogy vannak legyen szétvarva piercinggel stb ...

másszatok rám imádlak benneteket :D

2017. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Van akinek jól áll és van akinek nem, szerintem ezt kép alapján tudnánk rólad is eldönteni.

Ha szeretnéd és küldesz képet magadról, akkor akár privátban is leírhatom a véleményem.

25F

2017. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon piszkálják az ilyen csajok a fantáziámat. Egyszer voltam egy kicsit vadabb kinézetű csajjal, felnyírt haj, tetoválás, és teljesen le voltam döbbenve, hogy egy tök aranyos, normális nő volt. A szex is kifejezetten jó volt vele. Én simán felvállalnám, mert rohadtul nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam, vagy a választott páromról. Akinek nem tetszik, az bekaphassa. :)
2017. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak ilyen lányok érdekelnek.
2017. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 mikeXxX ***** válasza:
Túl nagyok a tetkók plusz rohadtul undorító a fülkarika amúgy semmi bajom nem lenne a kinézettel !
2017. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A fülkarika mondjuk szerintem is gusztustalan.
2017. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 devil_inangel válasza:
81%

Szia!

Ugyan én lány vagyok, de nekem is elég sok tetoválásom van ( mind két karom full, hát,derék), habár én nem sminkelem magam, és nincs piercingem se, de sötét fekete festett a hajam is. Tehát abszolút nem a plázacica stílus. :D

Számomra pl ha valaki tetovált, vagy kicsit is különc az mindenképp szimpatikus, mert nem áll be a tömegbe, ami szerintem manapság nagyon dicséretes dolog. Aki pedig az alapján ítél meg, hogy mekkora, hány, és hogy van tetoválásom, az számomra sokat elmond az emberről, így nem is érdemes véleményem szerint olyan kapcsolatba (mindegy hogy milyen jellegű) kezdeni, akiben alapvetően nincs meg az elfogadás.

Hozzáteszem, a külsőm ellenére egy abszolút békés, kedves lány vagyok, csupán én így fejezem ki a magamat :)

Bocsi hogy off :D

2017. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19:

Ma már a tetováltak alkotják a tömeget, az a különc, akinek nincs :-D

2017. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!