Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő belemenne kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő belemenne kapcsolatba ha ezt közölném vele az ismerkedés folyamán?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy rendes barátnőt, akit tényleg szerethetek, akivel közösen együtt tervezhetjük a közös jövőt, szóval egy normális életet.

De! Nem vagyok adhatom fel az eddigi életem amiben van egy nő, akivel remek a szex életünk, havi 1-2 találkozó, kizárólag testiség, csak szex, még nincs is köztünk kimondott testi vonzalom, egyszerűen csak a vágyaink egyeznek meg. Nem hagyományos dolgokról van szó, hanem kőkemény BDSM-ről. Amire nekem szükségem van, meg kell élnem ezt, ha nem élem meg újra és újra, akkor hiányzik és nem érzem jól magam. Ezzel együtt vagyok teljes.

Viszont azzal a nővel, akit lelkileg is közel érzek magamhoz nem szeretnék ilyen jellegű testi kapcsolatot, vele csak és kizárólag szenvedélyes, érzéki szeretkezésre vágyom, nem pedig durva tortúrákra. Azonban hazudni és titkolózni sem szeretnék előtte.


Van erre esély, vagy kizárt olyan nőt találni aki ezt elfogadja?



2019. júl. 11. 18:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%

Biztos van pár nő, akit nem zavarna.

Nálam esélytelen lennél.

2019. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
36%

Hű, ebből a fellengzős válaszból látom hogy nem a fent vázolt hobbid az egyetlen gond veled, sőt, még csak nem is ez a legnagyobb gond veled.

Szerintem ne is keresgélj rendes barátnőt, nem való neked. Maradj csak a jelenlegi helyzetedben, hiszen úgysem tudsz szeretni.


Röhej hogy komoly kapcsolatot akarsz, miközben fogalmad sincs róla hogy az mi is valójában, meg hogy mit jelent és milyen lelki pluszt ad, és még te oltogatod azokat akik lelkileg egy kicsit magasabb szinten vannak mint te :D

2019. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22, egyrészt a válaszom egyáltalán nem volt fellengzős, másrészt senkit sem oltogattam.


A szándékosan sértő és rosszindulatú válaszod visszautasítom.

Persze, gondolj rólam amit akarsz, jogodban áll, de kérlek spórolj az ítélettel.

2019. júl. 11. 22:14
 24/30 anonim ***** válasza:
Olyan nőt keress, aki benne van a bdsm - be is, különben felejtős.
2019. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

Kicsi az esély rá, de nem lehetetlen.

Magamból kiindulva, én el tudnék fogadni egy ilyen férfit. Nem azért, mert beteg vagyok vagy bármi bajom van, csak a többséggel ellentétben nekem az a véleményem, hogy az ember alapjáraton nem monogám lény, és éppen ezért ha lenne párom, és nem tenné boldoggá a monogám életforma, nem várnám el tőle, hogy így éljen.

És biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen nő a világon, aki így gondolkodik.

19/L

2019. júl. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt ilyen kapcsolatom. Pasinak volt barátnője, de tőle nem kapta meg amire vágyott szex terén nekem meg nem volt pasim így havonta 1-2 össze jártunk. Csak is bdsm szex volt, kötözések, fenekelés stb. Pár évig tartott, jó esett de én is többre vágytam, normális kapcsolatra ezért ezt megszüntettem. Lehet te is fogsz találni ilyen lányt, sok sikert hozzá.

25L

2019. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%

Normális nő nem megy bele ilyen kapcsolatba.

Viszont te rendes barátnőt akarsz, miközben te nem vagy rendes vele. Szerinted ez korrekt?

El kell döntened, hogy mi a fontosabb az életben. A kis játékaid, vagy egy normális kapcsolat. De az ember nem kaphat meg mindent. Különösen nem ellentétes dolgokat egyszerre.

2019. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk már évek óta vica versa működik a szerelem és a bdsm. Ha szadira vágyom, megkapom. Ha függesztésre, azt is. Ha órákig, ájulásig tartó csikló izgatásra, azt is megadja. Ha egész napos szolga sorsra, gond nélkül megtörténik.

S ha a párom kér hasonlókat, én is megadom neki.

Számára a pofonok kiosztása gát még mindig egy picit, de ennyi. Nem volt olyan még eddig amit ne teljesítettünk volna egymásnak.


Tovább megyek, miután magamhoz térek egy egy szeánsz után, sokkal jobb a szerelmemhez bújva sírni a kielégüléstől, mint egy olyan ember karjaiban remegni, akit nem szeretek szerelemmel. Erre is volt példa.


De minden ember más, nekem így jó, neked amúgy.

2019. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

".. amiben van egy nő, akivel remek a szex életünk, (...) még nincs is köztünk kimondott testi vonzalom."


- :D Hű ez mekkora! xD

2019. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
57%
Eleve nem vonzana az a férfi aki azt élvezi, hogy bánt egy nőt, még ha azt maga a nő kéri is. az meg hogy párhuzamosan egy kapcsolat mellett képzelted el, háát biztos lesz olyan zavart nő aki ebbe belemegy. Végül is nem lehetetlen.
2019. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!