Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy homoromant...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy homoromantikus aszexuális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egeszen 18 eves koromig teljes mertekben melegnek mondtam magam, azonban a 19. eletevemet betolottem majd megtortet az elso csokom egy sraccal, kicsit kozelebb kerultunk egymashoz, de hogy oszinte legyek semmi kulonosebb dolgot nem ereztem. Marmint amugy, odalent sem. Es egyszeruen nem tudtam mi a baj, vele vegul elvaltak utjaink mert nem akartam hulyiteni, es azota annyira ossze vagyok zavarodva, hogy miert lehetett ez. Lehet olyan esetleg hogy kapcsolatban fiuval szeretnék lenni, tehat tarskent fiukhoz vonzodom, azonban szexualis egyuttlet nelkul? Teljesen kilatastalan vagyok, mi lehet velem :D ha valaki szivesen hozzaszolna ehhez, varom szivesen :)

#meleg #aszexualitás #Honoromantika
2021. febr. 13. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Létezik. A szakirodalom úgy nevezi hogy súlyosan identitászavaros szemèlyisèg.
2021. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy megtalalnak az ilyenek, de valami ertelmes valaszt varnek egy intelligensebb embertarsamtol :D
2021. febr. 13. 11:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne létezhetne? Különbözőek vagyunk, miért pont a szexualitásunk lenne egyforma? A hülyékkel meg ne törődj.
2021. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Én is így vagyok ezzel.

Volt olyan barátom is akibe halálosan szerelmes voltam. Szó szerint éjjel nappal ő járt a fejemben.


Randiztunk is. Ő is szeretett.


De sosem tudtam volna lefeküdni vele.

2021. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4. igaz, mindenféle verzió létezik.
2021. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Meleg vagy de a szex nem izgat. Miért ne lehetne?

Ha gondolod írj és ismerkedhetünk.

2021. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem létezik, legalábbis én abszolút annak tartom magam. Már gimis koromban is éreztem, hogy más vagyok, mint a korombeliek, levert a víz, ha arra gondoltam, hogy nekem valaha szexelnem kell valakivel. :D Évekig tartott összerakni a fejemben, hogy mi vagyok. A fiúk sosem érdekeltek, max barátilag, viszont volt pár lány az életemben, akikbe biztosan tudom, hogy szerelmes voltam (egész nap ő járt a fejemben, a találkozások előtt igzultam, stb.) de nem tudtam volna lefeküdni velük. Végül így jött ki a homoromantikus aszexuális. :)
2021. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

8-as ha a pasik nem izgatnak sem szexuálisan, sem értelmileg, akkor nem lehetsz HOMOromantikus. Te szimplán aszexuális vagy.

Akkor lennél HOMOromantikus ha meleg lennél. De nőkbe vagy szerelmes.

2021. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
9. Az meg sem fordult a fejedben, hogy nő? :D
2021. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
9-es, nő vagyok :D
2021. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!