Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy homoromant...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy homoromantikus aszexuális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egeszen 18 eves koromig teljes mertekben melegnek mondtam magam, azonban a 19. eletevemet betolottem majd megtortet az elso csokom egy sraccal, kicsit kozelebb kerultunk egymashoz, de hogy oszinte legyek semmi kulonosebb dolgot nem ereztem. Marmint amugy, odalent sem. Es egyszeruen nem tudtam mi a baj, vele vegul elvaltak utjaink mert nem akartam hulyiteni, es azota annyira ossze vagyok zavarodva, hogy miert lehetett ez. Lehet olyan esetleg hogy kapcsolatban fiuval szeretnék lenni, tehat tarskent fiukhoz vonzodom, azonban szexualis egyuttlet nelkul? Teljesen kilatastalan vagyok, mi lehet velem :D ha valaki szivesen hozzaszolna ehhez, varom szivesen :)

#meleg #aszexualitás #Honoromantika
2021. febr. 13. 11:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kicsit most feldobtak ezek a valaszok, orulok, hogy tenyleg letezik ez a dolog akkor, meg ha eleg ritka is :D szuperek vagytok :)
2021. febr. 13. 14:05
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is dettó ilyen vagyok. Nem tudok vele mit kezdeni.
2021. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a vonzódások külön spektrumon mozognak: van romantikus, szexuális, érzéki, esztétikai, plátói. Csak ezeket gyakran összemossák, főleg az előbbi kettőt. Pedig valójában gyakrabban nem metszik egymást, mint igen.


Én aromantikus és aszex vagyok, a többi skálán mégis binek tartom magam. Társként ugyanúgy el tudok képzelni lányt és fiút is.

2021. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik, az előző nagyon jól össze is foglalta, hogy működik ez.
2021. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!