Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik még otthon élnek szülőkke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még otthon élnek szülőkkel és van dildójuk, hogyan oldották meg az elrejtését, hogy még véletlenül se találják meg?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted? 🙃
2023. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Páncélszekrényben.
2023. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl 1 normális gondolkodású szülő nem nyúlkál a nagykorú gyermeke cuccai között. Még akkor se "Jaj, én csak pakolásztam meg rendet raktam" . Mindenkinek van magánélete és magánszférája. Tavaly még a szüleimmel laktam, egyszerűen a szekrény mélyén tároltam. Soha nem jöttek be kopogás nélkül a szobámba és nem kutakodtak a cuccaim között se.
2023. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját szobám van, saját szekrényekkel. Szóval el van rakva a szekrénybe, alulra egy dobozban. Anyukám nem szokott csak kutakodni a szobámban. És ha megtalálja? Biztos nem szólna semmit, és nem is tilthatná meg
2023. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanitt széftakarítást vállalok, fizetés nem kell hisz adott.
2023. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

- Anya, te jártál a szobámban?

- Majd visszakapod, ha végeztem.

2023. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Tartsd a kis seggedben.
2023. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!