Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki soha nem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki soha nem volt még nővel túl a 3x-en, mert eddig csak férfiakkal csinálta, akkor esélytelen hogy egy nővel összejöjjön?

Figyelt kérdés

Nem értem a viselkedését.. Ismét közel engedett magához. Én pánszex vagyok ezt tudja, én meg azt hogy goldengay mégis félreérthetően viselkedik.

Tudja azt is, hogy sokat jelent nekem.



2023. máj. 4. 02:06
 1/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha meleg, akkor meleg. Ha csak minimálisan is, de vonzódik a nőkhöz, annyira biztos nem, hogy kapcsolatot építs erre. Szerintem csak belelátsz dolgokat a viselkedésébe. Vagy direkt húzza az agyad, mert szereti ha valaki vonzónak látja. Úgymond saját magával flörtöl a te szemeden keresztül.
2023. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ 2, most megnyugodott a lelkem ❤️

Bár nem ezt akartam hallani, de kellett a megerősítés valamelyik irányba. 😊

2023. máj. 4. 07:45
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Goldengay? Azt hittem, hogy varázslók között van csak aranyvérű...


Amúgy ha biszex, akkor 30 felett is összejöhet nővel, függetlenül attól, hogy eddig kikkel kalandozott. Ha meleg, akkor erre nem nagyon van esély.

2023. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gaydoctor23 ***** válasza:
93%
Aki férfiakkal van,az meleg.
2023. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha meleg, akkor nem fog nővel összejönni. Ez mitől nagy rejtély?
2023. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért kell flegmázni?
2023. máj. 4. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kell magadat áltatni? Attól hogy egy meleg normálisan viselkedik veled, még nem akar a bugyidba jutni. Akármennyire is hízelegne az egódnak.
2023. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30+ vagyok és nem leszek bi vagy heteró. Nekem a melegség van megírva.
2023. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta :) köszi mindenkinek
2023. jún. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!