Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Félresiklott randi,de ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félresiklott randi,de ugye jogosan tettem pontot az egészre ?

Figyelt kérdés

Régóta nem volt már senkivel randim,végre ma,pár levél után találkoztam egy sráccal.Huszonévesen egyetemre jár,mellette dolgozik.Értelmes, jóképű és jó modorú,ez tudott volt már levelezés alatt.

Ma délután ahogy találkoztunk,mindjárt jól indult,meghívtam egy kávézóba.Szinte folyamatosan beszélgettunk.Még a kávézóban félhangosan megjegyezte többször is : " Erekcióm van ".

Már ez kissé kellemetlen volt,mert kapcsolatról volt szó az ismerkedésnél.Innen döcögött a beszélgetés,kis séta után elköszöntem,mondtam kicsit gondolkodom.Kezet nyújtottam,erre ő nem engedve el a kezem,puszit adott elég hevesen a téren,utána pedig finoman,de erősen bekapta az orromat,és gyengén "megrágcsálta "..

Na itt már ledöbbentem, valahogy a róla kialakult kép nem illett össze ezzel a történéssel.

Hazaérve megírtam neki,hogy ne haragudjon,de ezek nekem ciki dolgok voltak és inkább ne folytassuk.

Válasza : " Napasztmek,faxért kényeskedsz,de te tudod,na csá "


Most már nevetek rajta,de bosszantott és felzaklatott az egész.Lehet velem van a baj,a magány tette ezt velem..

Valami kis igazam azért volt talán,hogy így döntöttem...nem ?


54 F


2023. okt. 7. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan. Ez egy kis majom volt. Lehet hogy neked inkább a saját korosztályodban kéne keresgélni.

Nem is értem, hogy ez az orr-rágcsálás honnan jött neki? :D

Ezen mondjuk jót nevettem, persze, tuti ciki lehetett, de így olvasva mulatságos.

2023. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig értelmes srác egyébként.Mérnök lesz.

Viszont nekem eddig mindig fiatalabb párjaim voltak.A saját korosztályommal nem találom a hangot,ugyanis sem kinézetben,sem lélekben nem vagyok tipikus középkorú.

Amúgy ez a srác szorgalmazta a talit.Itteni ismeretség egyébként,de már látom,törölte magát.

2023. okt. 7. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Add át nekem ugyanannyi idős vagyok mint te nekem jó lesz
2023. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy ő másra gondolt, hogy mi lesz a találkozásból.

De ha neked nem jött be akkor nem baj ha nem lesz folytatás.

Kitartást lehet lesz egy valaki akivel lesz komoly is. :)

2023. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
#2 a diploma nem azonos a kulturáltsággal.
2023. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz, 4-es kitartás az van:) Évekig kibírtam,akkor bírom továbbra is...

Egyébként nem a kinézettel,udvariassággal volt a gond, hanem ezekkel a kis performanszokkal, amiket nem tudtam hová tenni,feldolgozni. Már viccesnek tartom, főleg azért,mert ilyen szipogós időben bekapni valakinek az orrát,ölég nagy merészség :)

Így várom a komolyat - diploma nem lényeg :)

2023. okt. 8. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!