Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye nem csak az én meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak az én meleg életem nem tökéletes?

Figyelt kérdés

Ez itt a panaszkodásról és önsajnáltatásról szól, bocsi érte. De jól esne a tudat, hogy nem vagyok egyedül ezzel... Mostanában annyira elveszettnek és néha még reménytelennek is érzem magamat az életemmel kapcsolatban. Mármint, ami a meleg részét, a magánéletemet illeti. Annyira nem könnyű melegnek lenni, ismerkedni, párt keresni, élményeket szerezni, megtalálni az utunkat és csak menni rajta bátran és töretlenül. Pár csalódás ért már, de itt vagyok 28 évesen, és nem igazán látom a fényt az alagút végén. Mikor leszek teljes és boldog melegként? Mikor fog valami csoda érni engem, rám talál a szerelem valaha?

Ilyen és ehhez hasonló gondolatok kavarognak bennem. Vajon mással is ez van, ezeken megy keresztül? Másnak sem tökéletes az élete melegként?

A netes társkeresőkön ugyanazokat a köröket futni, átverve vagy kihasználva lenni. Nézni hogy mások boldogok. Folyton kételkedni magamban, elég értékes, vonzó vagyok-e? Fogom-e teljesen élvezni a szexet? Találok-e olyan fiút, akivel összeillünk?



2023. nov. 2. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Szia, ugyanigy erzek, akar en is irhattam volna ezt:) nem vagy egyedul! 27/f
2023. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

Írj a négyesnek és sírjatok együtt tovább, attól biztos jobb lesz...

Egyébként nem vagy egyedül, minden hétre jut egy ilyen rinyagép.


"Ez itt a panaszkodásról és önsajnáltatásról szól"


Ezen változtass, mert senkinek sem kell egy depis energiavámpír.

2023. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
12-es: te is valtoztass, mert az ilyen erzelmi analfabetakat sem szoktak annyira kedvelni:) gondolom te az a lepedoakrobata tipus lehetsz aki minden nap mas mellett ebred es a nemibeteg gondozoban mar a takaritot is pacsival udvozli. Mondjuk inkabb keresnem a szerelmet remenytelenul tovabb, mint egy ilyen gyaszhuszar utjaba keruljek…😊
2023. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy egyedül, ezzel sokan így vagyunk, és szerintem nem csak a párkapcsolat terén, hanem munkafronton, meg az élet bármelyik más területén is van, hogy egyedül érezzük magunkat a problémánkkal.

Szerintem sokszor az agyunk még a negatív dolgokra jobban is koncentrál mint arra amit örömet okozna.


Amúgy a tökéletes fogalmával, amit te is a kérdésben feltettél, és a 6-os is megemlített a szerelemmel, szerintem az a legnagyobb baj, hogy sokan lehetetlen elvárásokat állítanak fel. Szerintem elsősorban azt, hogy soha nincs semmi gond, egy felhő sem sehol. Közben a valóság az, hogy az élet folyamatosan szembejön különböző kihívásokkal, ugyan úgy a kapcsolatban is néha vannak nézeteltérések és van akinek ez nem fér bele.

Most egy hülye példa, de amikor a húgom megkérdezte, hogy szeretem-e az iphone-om, akkor azt mondtam, hogy többnyire igen. Neki ez a fejében már úgy alakult át, hogy akkor nem is szeretem. Pedig nem ezt mondtam, több az amit szeretek benne, mint amit nem. Viszont a használati célomnak tökéletesen megfelel.

Na most, a kapcsolatok is nem hasonlóak? A másik személyben lesz amit szeretsz, lesz ami viszont idegesíteni fog, és ez már nem felel meg sokak "tökéletes" jelzőjének. Szerintem itt inkább az a kérdés, összességében nyersz az adott kapcsolatból, vagy nem?


Másik példa ami most hírtelen eszembe jutott, hogy egy ismerősöm, miután megnézte a Hearthstopper-t, azt mondta irigy a karakterekre, mert az ő kapcsolata nem olyan ideális, de közben tudja, hogy amúgy nagyon jó kapcsolata van és igen is szereti a barátját. Ez inkább már talán arra hajaz, amit a social median is látunk, ami csupa tökély.


Szóval szerintem senki élete sem tökéletes. De persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet egy nagyon is boldog életed, csak előbb talán arra kellene rájönni, hogy nem az a tökéletes amit mindenütt látunk. Meg, hogy nem muszáj valaki melletted legyen, hogy boldog legyél.


Minden esetre, tudom, hogy nagyon nem könnyű, és az önismeret útján haladni is nagyon nehéz, és valószínűleg nem fog sokat segíteni, de fel a fejjel! Biztos sokan voltak ezzel a problémával, kétséggel, ami aztán eltűnt amikor megtalálták a párjuk, talán akkor pont, amikor már teljesen feladták! :)

2023. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Azt még kifelejtettem, hogy ha javaslatot, tanácsot kaptok a változtatásra, csak ömlenek belőletek a kifogások, komfortzónátokból kilépni nem akartok, csak várjátok a csodát. Így nem fog eljönni.


#13

Személyeskedésen kívül másra nem futja?

2023. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
15-os: amikor az ember hozzad hasonloba botlik csak szemelyeskedni lehet:) mert a te hozzaszolasod melyik resze volt konstruktiv, epito jellegu? Melyik az a resz ahol tanacsot adsz, javaslatot teszel? Elarulom, egyik se. Orulj neki, hogy a te eleted olyan tokeletes aztan nyomd el magad. Inkabb harom ilyen kerdes, mint a “Hogyan csabitsam el a postast?” meg a “szomszedot” .
2023. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Én teljes mértékben átérzem azt amit a kérdező ír, én is szoktam hasonlóan érezni. Viszont ez nem állandó, és szerintem sokan akik ilyen kérdést tesznek fel ugyan így vannak. Mindenkinek vannak rosszabb napjai, amikor úgy kiírná magából az egész bánatát, nekem is volt már ilyen.

Ez azt jelenti, hogy minden nap letargiában ülök és sírok a nagy ő után? A lóf*sz, dehogy! Csak néha vannak nehezebb napok, időszakok amikor úgy igazán magaalá gyűri az embert a magány és jól esik az hogy valaki virtuálisan megpaskolja a hátát az embernek, hogy igen, tudom mit érzel. Plusz ez általában nem csak erről szól, hanem több dolog együttesen hozzaki ezt az emberből. Nehéz időszak a munkahelyen, problémák a családban, de akár még az is hogy itt az ősz, hamarabb sötétedik és van akire ez depresszíven hat. De aztán az ember összeszedi magát és megy tovább (jó esetben).

Ekkora vétek volna ez? Szerintem nem, de ez csak az én véleményem.

2023. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%

Mondd 12-es, neked nincs véletlen szeretethiányod? Nem is kevés,ahogy lejön.A szeretethiány okoz cinizmust és másokkal való kötözködést...

Nehogy azt hidd,hogy a sok szex,még több szex erre gyógyszer.

Sok szauna és egyéb akrobata kesereg és bőg magányosan,mert másra már nem kellenek,csak "arra".

Van egy ismerősöm,28 éves korára teljesen kiégett és ő lett ilyen cinikus.Magányos,mert képtelen szeretni és elviselni mások szeretetét.Hála annak a sok kedves férfinek,akik feltűzték őt röpke pár év alatt....

2023. nov. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen igaza van a 12-esnek, az ilyen rinyáló melegek még az életről is levesznek. Ráadásul a normális embereket taszítják az ilyen érzelmi roncsok, tehát még ez is rátesz a sikertelenségekre.
2023. nov. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
10-es, szerintem itt mindegy hogy hány év, sokkal másabb volt 35 éve melegnek lenni mint pl a jelenben
2023. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!