Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye nem csak az én meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak az én meleg életem nem tökéletes?

Figyelt kérdés

Ez itt a panaszkodásról és önsajnáltatásról szól, bocsi érte. De jól esne a tudat, hogy nem vagyok egyedül ezzel... Mostanában annyira elveszettnek és néha még reménytelennek is érzem magamat az életemmel kapcsolatban. Mármint, ami a meleg részét, a magánéletemet illeti. Annyira nem könnyű melegnek lenni, ismerkedni, párt keresni, élményeket szerezni, megtalálni az utunkat és csak menni rajta bátran és töretlenül. Pár csalódás ért már, de itt vagyok 28 évesen, és nem igazán látom a fényt az alagút végén. Mikor leszek teljes és boldog melegként? Mikor fog valami csoda érni engem, rám talál a szerelem valaha?

Ilyen és ehhez hasonló gondolatok kavarognak bennem. Vajon mással is ez van, ezeken megy keresztül? Másnak sem tökéletes az élete melegként?

A netes társkeresőkön ugyanazokat a köröket futni, átverve vagy kihasználva lenni. Nézni hogy mások boldogok. Folyton kételkedni magamban, elég értékes, vonzó vagyok-e? Fogom-e teljesen élvezni a szexet? Találok-e olyan fiút, akivel összeillünk?



2023. nov. 2. 19:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok és hasonlóan érzek, tökéletes meleg világ nincs szerintem, én nem kergetem magam ilyen illúziókba, biztos vannak periódusok, amikor minden okés, klappol, de mindig lesznek dolgok, amik bekavarnak a "tökéletes" világba. Sok előzőek által írottakkal is egyetértek, nem így "negatívan" éljük meg a mindennapokat, de sajnos lefekvés előtt van rá példa, hogy kattog az agyunk, és nem tud leállni...
2023. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 -remete- ***** válasza:
100%
Remélem azóta rendeződött az életed. Biszex hapsiként írom nagyon nehéz harmóniát teremteni. De nem lehetetlen. Csak világos beszéd kell hozzá helyes szerepekkel közös célokkal. Szóval fej a fejjel és előre a lenini úton !
ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogató és együttérző válaszokatat utólag is. Párat az utóbbiak közül csak ma olvastam el.

Valójában tényleg úgy van, hogy vannak nehezebb és vannak jobb napok. Amikor a kérdést kiírtam is egy nehezebb, depressziósabb időszakban voltam, emiatt kerestem itt sorstársakat. De ez elmúlt, jelenleg egész jól vagyok, próbálok egyensúlyban lenni, randizgattam is párszor. Párkapcsolatom azóta sem volt, G igazit nem találtam meg, de nagyjából ezt is elfogadtam, hogy lehet sosem fogom... De nem adom fel, ahogy eddig sem tettem, továbbra is remélek, küzdök, teszek magamért, megyek előre, keresem a lehetőségeket, próbálok pozitív lenni.

Illetve teljesen megértem, hogy egyeseknek az ilyen depressziós, lelkileg sérült emberek taszítóak. Én is ismerkedtem már hasonló fiúkkal, férfiakkal, és engem is nagyon zavart a panaszkodás és nyavajgás akár fizikai, akar lelki problémák miatt. Nem akarom, hogy engem is levigyenek az életről, és amúgy sem az első randikon kell ilyen problémákról beszélni. Valaki még nem is találkoztunk, de már lelki támasznak akár és hogy maradjak vele... Fuu nagyon nem bírom az ilyet, mert én is próbálok erős lenni, emiatt szintén egy erős férfira vágyok magam mellé, akivel támogatjuk egymást, erősítjük egymást. De sajnos tényleg sok a lelkileg sérült ember meleg, akivel érdemben nem lehet ismerkedni, nem tudják mit és hogyan kéne mondani, randizni, stb.

ápr. 23. 16:36
 24/24 anonim ***** válasza:

Jó volt ezt a 23-as kommentet olvasni,mert ebből is látszik,hogy a Kérdező már jobb lelki állapotban van és reálisabban látja az életet.

Biztos útban felé az a férfi,akivel egymás támaszai lesznek és igazán, szívből szeretik majd egymást !

Mielőbb ezt kívánom Neki :)

ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!