Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az LMBTQ emberek között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az LMBTQ emberek között mindenki ellenzéki, vagy akadnak kormánypártiak is?

Figyelt kérdés

Pl. van olyan meleg, aki a Fideszre szavazott?

Tudtok ilyen esetről?


2023. dec. 7. 21:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
Igen,ők a DK szavazók kedves utolsó.Egy jobboldali diplomás meleg
2023. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek több ilyet is, de a kormányban is ülnek melegek és biszexek.
2023. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%

Én is jobbra húzok. Ez nem jelenti azt, hogy mindennel egyetértek, de ha mérlegre teszem az egészet, akkor jobb oldal. Ugyanúgy, ahogy másra sem fogok csak azért szavazni, mert a melegek mellett kiállnak szavakban, de közben meg mondjuk beengednék az arabokat. Mert akkor az eredmény hosszú távon a saríja lesz. Ami nekünk melegeknek kifejezetten rossz.


Nem egyszerű kérdés, nagyon megosztó, de remélem ettől még emberszámba tudjuk egymást venni mi melegek. De én is megküzdök ezzel az egész problematikával. Megértem, ha valakinek elfogadhatatlan ez az oldal, de egymást nem írjuk le ezért, ha am úgy más akadálya nem lenne a dolgoknak.

2023. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 steven95 ***** válasza:
65%
Ellenzéki érzelmű vagyok, de nem az a fő meghatározó hogy ki milyen "melegpolitikát" folytat. A Fidesz természetesen rendkívül rosszat, na meg a széljobb. Bal és jobb oldali gondolkodással is tudok azonosulni, a konzervatizmus nem zárja ki a liberalizmust vagy a melegséget, téves ellentétpárokat sulykol a kormány.
2023. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%
Én is jobb oldali vagyok ha minden áron választani kell. És kifejezetten rosszul vagyok a szivárnyos agyrémmel. Szerintem többet ártanak a melegeknek mint amennyit segítenek
2023. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%

Ja. A nagybátyám meleg, de jobboldali. Azt hiszi nem tudjuk, de elég egyértelmū, hogy az, és utálja magát.


Az õ baja

2023. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

Á gecc, kinyúltam.


Először is, szögezzük le, nem vagyok meleg, de van meleg haverom. Hát nem fideszes. Hogy leszavaz-e az ellenzékre, nem tudom, igazából csak az érdekel, hogy ne legyen fideszes. Lehet meleg, roma, zsidó, arab, ázsia, transzi, félszemű, féllábú, ki is heréltetheti magát, kutyára nem érdekel. Ha rendes ember, akkor nekem nincs vele bajom. Az más kérdés, hogy természetesen nem jön fel témába, nem arról szólnak a beszélgetéseink, hogy mikor ki kukizta se..be a másikat, vagy hasonlók. De amikor egy félbites azzal jön, hogy azért szavaz a fideszre, mert az ellenzék beengedné a migránsokat, akik dzsihádot hirdetnének ellene, na akkor kiver a víz. Te IQ harcos, jelenleg kb ott áll a helyzet, hogy a gazdid fogja betelepíteni a migriket, mert elüldözte a magyar fiatalokat. És hamarabb fog a fidesz olyan melegellenes törvényeket hozni, mint hogy te egy arabtól a szexualitásod miatt bármi bántót kapj. Amúgy meg én sem az utcán du.gom a feleségem, egyik gyerekem sem a parkban fogant, nem nyilvánosan kell seggbekukizni, és senki nem fogja tudni a szexuális beállítottságod... A haveromnak is mondtam már, hogy a hülye szivárványos sapkája meg kitűzője miatt egyszer valaki nyakonveri, mert szimpla provokáció, és nem fogom megvédeni, ha a miatt belekötnek. Ez van. Én nem bántom, elfogadom, de a provokációt egyik oldalról sem szeretem. Szóval hajrá, inkább a mi nemzethy (k)eresztény kúrmányunk állítson kivágzőosztag elé, mint hogy a csúnya gonosz ellenzék véletlenül azt mondja pár szerencsétlennek, hogy amíg a magyar kultúrát tiszteletben tartják, dolgoznak, addig mi biztonságot nyújtunk nekik, ha már a hazájukban háború van. Igazi megértő vagy. Gratula, emberségből egyes, te a továbbiakban semmiféle megértést, elfogadást ne várj az emberektől, mert nem érdemled meg. UGyan olyan vagy, mint aki téged a melegséged miatt bánt, csak te más miatt bántol másokat. Szégyen...

2023. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
55%
Meleg vagyok és fideszes, fő indokom, hogy ismerek olyat családomból, akinek a gyurcsányi rezsim 2006 őszén brutálisan szétvert, mert rosszkor volt rossz helyen... Egy ilyen nekem ne magyarázza meg, hogy milyen nap európai demokrata..
2023. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
Szinten meleg,Fidesz szavazó,bár pár dologban agybajt kapok tőlük..Mielőtt valami kedves demokrata lehülyézne 2 diplomás BME mérnök vagyok,38 éves,s én kint voltam 2006-ban..Nem tüntetni..Az akkori pasimmal szimplán kajáltunk az Astoria Burgerben..Saját szememmel láttam ahogy azt a kevés hulligánt konkrétan rátolták az idős és fiatalokat,családos embereket tartalmazó Fidesz rendezvényre,ami már véget ért de nem tudtak az emberek hazamennii,mert majdnem minden irányból tolták rájuk azt kb. 50 fő balhés Jobbikosokat…Saját szememmel láttam ,míg élek nem felejtem el…Azòta nekem bárki aki Gyurcsànnyal összeàll egy hiteltelen senki..
2023. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%
17-es vagyok, a feri is egy kutya, de aki azt hiszi, hogy hasonló esetbe a vitya nem ugyan azt csinálná, az lehet 20 diplomás, akkor sem lesz "okos". Rühellem, amikor a diplomát egy mérőszámnak veszik. Lehet nekem meg 3 van. Vagy 4. Lehet, hogy kutatóorvos vagyok, vagy nagynevű jogász. Lehet, hogy építőipari segédmunkás, vagy lecsúszott alkoholista. Itt igazából mindet el lehet játszani. Amúgy hagy kérdezzem már meg, hogy hol maradt az elszámoltatás, amit ígért a csúti röfi még ellenzékből? Csak nem az van, hogy nem akarnak precedenst teremteni, ha valami csoda folytán őket is leváltanák...
2023. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!