Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az LMBTQ emberek között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az LMBTQ emberek között mindenki ellenzéki, vagy akadnak kormánypártiak is?

Figyelt kérdés

Pl. van olyan meleg, aki a Fideszre szavazott?

Tudtok ilyen esetről?


dec. 7. 21:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
29-es: túl a 2006-os rendőrterroron, neked biztos jó gyomrod van, de én nem veszem be azt, hogy egy mindenféle pártokból álló formáció stabilan vezeti az országot majd, a 2022-es ellenzéki "együttműködés" tökéletesen rámutatott arra, hogy ezek mennyire nem képesek összehangolni gyakorlatilag bármit... én többet várnék olyanoktól, akik egy ország vezetésére bejelentkeznek, de biztos kevesebb eszem van, mint egy gyereknek...
dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
En
dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen nem ismerek ilyet, viszont én magam is inkább jobbra húzok. Fideszre még nem szavaztam, olyan viszont volt már hogy senkire. Én nem voltam még soha Pride-on, nem is tervezek de nem zavar hogy van meg hogy sokan kimennek, meg nem képezi úgy az életem részét ez a “szivárványos dolog” mint másoknak, az érdeklődési köröm is inkább “fiús”. A házasságot és az örökbefogadást természetesen támogatom, jó lenne ha lenne meg azt is, hogy nagykorú ember válthasson nemet, viszont azt, hogy ezt kiskorúak megtegyék illetve hogy Drag queen-ek menjenek be iskolákba előadást tartani azt baromira nem. Nem azért, mert hogy a gyerekek is olyanok lesznek, hanem pusztán “esztétikai okokból”. Magamból indulok ki, én a húszas éveimben járok de gyerekként megijedtem volna tőlük az biztos és nem lett volna jó élmény. Itt Magyarországon eléggé bajban vagyok minden alkalommal amikor szavazni kell, mert szívem szerint jobbra szavaznék, de ugye itt jobbra a Fideszre tudok vagy a Mi hazánkra. A Fidesszel kapcsolatban látom ahogy lezüllött az egészségügy az utóbbi időszakban meg a korrupciót is, a Mi hazánkos szavazók meg ahogy meg tudnak nyilvánulni néha a közösségi médiában a melegekkel kapcsolatban… ennek ellenére mindkét pártban látok olyat amivel egyet tudok érteni. (Fidesznél az adórendszer átalakítása, az én családomnak jól jött+KATA, a M.H-nál pedig a c* bűnözés említése, mivel vidéki vagyok látom, régebben tapasztaltam is iskolás koromban) Baloldali pártra elvből nem szavazok, tehát DK, MSZP és Párbeszéd kizárva. Ez azért van mert: 1.ott van GY. F. tudom hogy elcsépelt de akkor sem akarom hogy visszajöjjön, 2. Nem akarok sávos SZJA-t meg vállalati adó emelést (nekem meg a családomnak rosszul jönne) 3. Sokan a baloldali szavazók és politikusok közül burkoltan vagy kevésbé burkoltan de mosdatják a kommunizmust, ilyen szavakat használnak hogy “demokratikus szocializmus” és csak a jobboldali diktatúra a “rossz diktatúra”. Ezt itt Magyarországon is tapasztalom, külföldön viszont sokkal jobban. Számomra ez elfogadhatatlan. A Momentumnál már tudnék azonosulni több dologgal is, de náluk is van bőven amivel nem. Amikor tavaly szétesett az összefogás meg olvastam a Telexen talán, hogy “Gyurcsány Ferenc eltávolította Márki Zay-t egy facebook csoportból akkor még el is gondolkodtam hogy basszus most mi lenne ha ő nyert volna, viszont azóta meg a mostani kormány is csinál cifra dolgokat, amiknél van hogy a fejem fogom. Pl most a tv-ben ez az “azt mondják”reklámok. Nem könnyű. Vannak külföldi országok, ahol sokkal könnyebb dolgom lenne. Spanyolországban, Hollandiában, Belgiumban (Flamand rész) Németországban menne a szavazatom a sima jobboldali pártokra , vagy akár a “nem simákra” is, Franciaországban viszont olyan lendülettel húznám az X-et Marine le Penre hogy csak úgy füstölne, hiába a Fidesz szövetségese. Ami ott folyik azon kb csak ő tudna segíteni, vagy még ő sem…Ha ott lennék meleg, tényleg kb a bevándorlás és annak következményei állnának az első helyen nálam amikor szavazni kell.
dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
Mi Hazank parti vagyok 18 eves letemre. Ilyen is letezik, csak ritka sajnos :P
dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!