Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az LMBTQ emberek között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az LMBTQ emberek között mindenki ellenzéki, vagy akadnak kormánypártiak is?

Figyelt kérdés

Pl. van olyan meleg, aki a Fideszre szavazott?

Tudtok ilyen esetről?


dec. 7. 21:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
79%
Kedves utolsò!A diploma nem egy mèrőszàm,de mondjuk szövegèrtelmezèshez segíthet..Bàr elmèletileg èrettsègjvel is meg kène szerezni ezt a tudàst…Azèrt írtam ki mert általàban a közgazdasàghoz tök hülye melegek szoktak lehülyèzni amikor az Aldiba kasszàzik..Tèvedès ne essèk az is tisztessèges szakma,de ne olyan akarjon velem mikro ès makròökonòmiàval kapcsolatban vitatkozni,aki a szavak èrtelmèt sem tudna…Gyurcsány 2006 òta 70-es IQ felett vàllalhatatlan…A sajàt szektàja nyalja a seggèt..A szègyen hogy ennyien vannak…Màr règ lenne egy hiteles ellenzèk ami a kormányn egy egyensúlyi mèrleget teremtene ha nem ennyi elvtelen karrierpolitikus lenne ellenzèki oldalon…Persze a Fidesz is sokat hibàzott,s sok faszsàga kezd lenni,de melegkènt nem fogok olyan szèlsőliberàlis politikàt tàmogatni amelyik tömegesen hozna be iskolàzatlan közèpkori mentalítàssal rendelkező arabokat…Èltem 2 èvet Berlinben..Bocs de Budapest egy melegnek 1000* biztonsàgosabb.S ne keverjük már az ellenőrizetlen tömeges migràciòt a 2 èves munkavàllàsi engedèllyel..Svàjc is pontosan ezt alkalmazza
dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem heteroként London olyan részén, ahol több arab volt, mint fehér. Igaz, 3 hónapig, de tudod mit mondok? Sokkal rendesebbek voltak, mint itthon a fletoista vérnyugger, aki minden nap elmondja, hogy "bezzegagyúcsányidejébe300ft-értazonnalmehetettazorvoshoz", de ez legalább már csak a múlt, vagy a másik, amelyik a helyi önkormányzat ellenzékbe lévő fityeszes képviselője, és állandóan ordítva beszél a saját családjával is, a saját fia nem jár már hozzá, mert olyan narancskárosult szegény, hogy nem lát ki a narancsködből. És egész nap azt hallgatom, hogy a komcsik (érted, a polgi 89-be még meg se volt, ez meg párttitkár volt a komcsiknak, de komcsizik) így úgy amúgy, gyurcsány, meg stb. Legalább úgy utálom a fletót is, és a normális meleg ismerőseim is (mondjuk nekem fideszes ismerősöm nincs is, mert kb a 3. mondatnál szeretem letisztázni) mint ezt a csúti disznót. De ezek legalább úgy elk-rták, mint a feri. Csak jobb a kommunikációjuk. Egy évig heti szinten jártam beteg hozzátartozóval a kórházat. Az a mértékű embertelenség, ami ott van, ahogy lezüllesztették az eü-t, ahogy bánnak egy haldoklóval, én pedig ezek után a patás ördöggel is lepaktálnék, ha ezeket a mocskos férgeket úgy lehetne leváltani. Teljesen egyet értek azzal, hogy a fletó egy gátja a normális ellenzéknek, de ismét megkérdem, hol maradt az ígért elszámoltatás? Fletó éppúgy a fidesz embere, mint te. :)
dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%

"mondjuk nekem fideszes ismerősöm nincs is"


Ezt nevezik vélemény buboréknak. Ami legjobban abban tükrözödik hogy szerinted a fideszes képviselő állandóan ordítva beszél a családjával, saját fiúk nem jár hozzájuk és szerinted egésznap komcsiznak meg különben is narancssárga köd. Elég feketén-fehéren látod a világot.

dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
64%

Ám legyen. A politika az emberiség rákfenéje. Tulajdonképpen engem sem érdekelne, hogy ki mi, tojok rá, hogy ki hova húzza az X-et. De aki ahhoz a mocskossághoz asszisztál, amit ezek csinálnak kontrollálhatatlanul 2010 óta, azt nem tudom értelmes embernek nevezni. Teljesen megértem azt, aki esetleg azt mondja, hogy az "ellenzék" xar, a fidesz fos, nem megy el szavazni. De a fideszre szavazok, mert az ellenzék

migránsokat telepít be

kórházakat zárat be

eltörölné a rezsicsökkentést

...

Nem emlékszel, mikkel riogattak? És lassan mindent megcsináltak. NEm tűnik fel, hogy a 2 diplomád mellett igazi befolyásolható vagy? NEm veszed észre, hogy teljesen hülyére vesznek? Áhh, hagyjuk is... Hidd azt, hogy külömb vagy, mert 2 diplomád van.

dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint mindenkinek tiszteletben kell tartani a politikai nézeteit.

Magyarországon a politika kemény dió, de az emberségről akkor sem szabad megfeledkezni. Ezt egyébként némelyik képviselőnek a Parlamentben is illene megérteni.

dec. 8. 21:37
 26/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem miért habzik a szája az egyik hozzászólónak. Teljesen rendben van, ha te máshogy gondolkodsz. Elfogadom. De ez, hogy belegázolsz más emberi mivoltába, semmi értelme. Ez lenne a nagy elfogadás és tolerancia?


Meggyőzni ezzel sose fogsz senkit.

Hidd el, senki nem önmaga ellensége. Valamiért más máshogyan dönt. Felnőttként szerintem ezt meg lehet emészteni.


Nincs bajom azzal, ha gyűlölöd a Fideszt. Nyugodtan.

Én egy lépéssel hátrébb léptem a napi politikai hergeltség állapotából és sokkal jobban érzem magam.

Ezzel együtt sok mindenen megrökönyödök, amit a kormány csinál. És ki is tudok akadni. Nem tetszik a 2/3-ad úthenger mentalitása. Nagyon nem De nem ismersz. A többi hozzászólót sem.


Egy emberhez hozzátartozik a családja élettörténete. Nem tudod milyen ingerek, történetek, tapasztalatok alakították ki azt döntést, aminek a végén valaki ide vagy oda szavaz vagy hová áll, ha már állni kell.


Kicsit több empátia, megértés és sokkal jobban érezné magát mindenki. Még te is.

dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%

A kérdés úgy hangzik, mintha csak kutyára és ebre lehetne szavazni, vagy mintha csak az ördög és a sátán közül szabadna választani.


Direkt soha életemben nem szavaztam senkire pedig már 40 felett járok.


Nem ellenzéki vagyok, hanem pártsemleges és független! A józan polgári engedetlenség híve vagyok, adott esetben a bojkotté illetve a szabotázsé.

Mégsem vagyok anarchista.


Gondolkodó ember vagyok és megfontolt. Ragaszkodom a szabadságjogaimhoz és már csak emiatt se szavaztam soha senkire.

dec. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
66%
Aki nem megy el szavazni az pont arra fog szavazni akire nem szeretne.
dec. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
41%
Konkrétan azok tették tönkre az országot, akik máig azért szavaznak a fideszre, mert a 20 évvel ezelőtti miniszterelnök mit csinált. Ennél egy gyereknek is több esze van.
dec. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 29!Nem voltál ott 2006-ban…Én ott voltam…Addig amíg Gyurcsány az ellenzék hátán bármilyen vezetői pozícíót elérhet nem fogok rájuk szavazni…Vagy te az az ember vagy aki ha Hitler túlélte volna a 2.vh megbocsátott volna neki..???Vagy Kádárnak 1956-ért..Bocs de a hozzán hasonlóknak még vannak elvei….
dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!