Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt nem stabilan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt nem stabilan melegek, biszexek, bár inkább a férfiakhoz vonzódó férfiak?

Figyelt kérdés
Ti is érzitek úgy néha, lehet jobb lenne megint nőkkel ismerkedni? Az a baj, hogy bennem állandóan előjön ez, hogy jó lenne ha lenne majd egy gyerekem, egy szerető párom, olyan párom, akit a családom is elfogad. Valahogy most is azt érzem, hogy bár van kapcsolatom egy sráccal, nem túl kielégítő, nem tudom mit kezdjek az egésszel. És mindjárt 30 évesen jó lenne valahogy dűlőre jutni ezzel a dilemmával.

jan. 3. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem pont forditva van. Stabil kapcsolatom van, de néha rám jön, hogy jó lenne férfival is szexelni.
jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te nővek vagy kapcsolatban? Kort is írnál?
jan. 3. 14:04
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, 29 vagyok
jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltad már férfival is?
jan. 3. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
igen
jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Örök biszex dilemma

Csak nyitott kapcsolatban boldogok.

jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint az 1-es. Stabil hetero kapcsolatban vagyok, szex az már nem nagyon van, de nagyon jól megvagyunk.

A szexuális étvágyam viszont nagyon is megvan, de a nők nem érdekelnek, csak a passzív fiúk!

jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

#7

Hány éves vagy? :)

jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
39.
jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Köszönöm

jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!