Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Mitől lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Mitől lesz igénytelen a szemetekben egy másik férfi?

Figyelt kérdés
Főként arra lennék kíváncsi, hogy például egy randipartnernél vagy "udvarlónál" milyen külső jellemzők alapján teszitek azt a megállapítást, hogy az illető igénytelen?

jan. 3. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Zsíros haj, masszív kosz a köröm alatt, undorító mocskos fehér cipő, hajléktalan módjára való öltözködés, mosdatlanság.
jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírt 1-es, plusz a szellemi igénytelenség.
jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ápolatlan haj,ápolatlan fogak.koszos ruha,ápolatlan szőrzet(szakáll,borosta).Ha valaki cigizik,nálam az nem igénytelenség.egy rossz szokás amit ha szimpatikus az illető még el is fogadok.
jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Kiegészítem a 2-est azzal, hogy bár kinézetről volt szó,de a szellemi igénytelenséghez az exekről való áradozás,illetve a szex azonnali felhozása és részletezése.

Illetve az is,ha nem a korának megfelelően öltözik.Nevetséges egy fiatal öregapám ruhákban, vagy egy ötvenes szűk nadrágban,izomtrikóban...

jan. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 és 3: És mennyire gyakran látok ilyen arcokat? Szerintem a 30-39 közötti korosztályban is egyre több az igényes srác, a 18-20 körüliek meg💪🏻🔥💈.
jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*láttok
jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Korosztálytól függetlenűl van ilyen is olyan is.milyen gyakran találkozok ilyennel!nem kirívóan sokkal ,de azért jópárral.és az a borzalmas hogy legutóbb olyas valakivel találkoztam ,akinek az igényei között ott volt ,hogy ő igényli ha a férfi fodrásznál vágatja a haját.ehhez képest neki zsíros ,lenőtt nem vágott haja volt .arról nem is beszélve hogy legalább 8-10 évvel idősebb volt.
jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3as voltam
jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi, kedves hármas srác. Ez durva…
jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A tiszta megjelenésen, ápoltságon, higiénián túl, amit már nem részletezek, mert felettem több példát is írtak már rá, nálam még hozzátartozik a kulturált viselkedés is és a nyelvi igényesség, tájékozottság is. Pl. viselkedés tekintetében igénytelenség mondjuk orrot túrni vagy taknyosan szipogni, visszaszívni a cuccot, igénytelenség köpködni, turházni, böfögni, fingani, másokkal paraszt módon viselkedni, taplózni, bunkózni, beszéd közben folyamatosan b@szdmegelni, tesózni, báttyázni, káromkodni stb. Hiába tiszta, ápolt, jó megjelenésű valaki, ha a viselkedése vagy a beszéde igénytelen. Ezek is nagyon kiábrándítóak tudnak lenni.
jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!