Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Mitől lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Mitől lesz igénytelen a szemetekben egy másik férfi?

Figyelt kérdés
Főként arra lennék kíváncsi, hogy például egy randipartnernél vagy "udvarlónál" milyen külső jellemzők alapján teszitek azt a megállapítást, hogy az illető igénytelen?

jan. 3. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5-os hozzászóló: Egyetérzek, azért szerencsére a többség nem igénytelen, független attól tetszik-e épp nekünk vagy nem.

A 18-20 korosztály (afelett még jó pár évig) viszont extra igényes,ahogy jelezted is.:) Ha a jóképűség mellé egy fiatal már enyhén sportos már szuper vonzó tud lenni.

jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a dezodorhasználat és fogmosás az első szempont. Azt hittem, "ha felnövök" akkor nem lesz ezzel problémám. Óóóóó, hány olyan 30+ férfivel találkoztam akinek savanyú szaga volt. Nyár van haver, tessék deózni! A szájszagtól meg rosszul vagyok.


A másik a cipőbe rohadt láb. Ezzel én is sokszor szembesülök, mert van hogy reggel 6.30-tól este 20-ig rohadok ugyanabban a fekete díszcipőben. Viszont isteni szagtalanítókat lehet kapni, minden cipőboltban többfélét, kemény 1000 forint, tessék rá beruházni!


Az exekről és szexről beszélés 5 másodperc után az nálam is felejtős. Én nem tudok jól randizni, nincsenek ilyen nagy dumáim, de ettől még nekem is több kell.


A másik: mikor valaki elhív kávézni, kacéran szoktam válaszolni, hogy legyen gin-tonic. Ebből szám szerint négyszer fordult elő, hogy a randipartnerem az első találkozókor úgy berúgott mint az albánszamár. Az egyik egy 22 éves srác volt, úgy lealjasodott, hogy haza kellett cipelnem. Megállás nélkül csörgött a telefonja, végül felvettem és mondtam az anyjának, hogy hááááááát jöhetnek címre és visszaadom a gyerekét. Apja jött érte és nem volt boldog. :D

jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
10: Nagyon egyetértek. Az általad leírt jelenségek rendkívül taszítóak számomra, és egyben fájóak. Hiába kidolgozott izommodell valaki, ha szellemileg alulteoretizált. A magyar nyelv árnyalt és kifejező, gyalázat így leszegényíteni.
jan. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11: Köszönöm az egyetértésed. (Ez és az előző írás tőlem, az 5-ös számú válaszadótól származik).
jan. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12: Elképesztő story.
jan. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!