Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Írt már rátok exetek randi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írt már rátok exetek randi oldalon úgy, hogy nem tudta hogy ti vagytok azok?

Figyelt kérdés

Én hosszú idö után nemrég újra regisztráltam rómeóra, de most nem raktam ki magamról képet (anno valaki ellopta és a nevem en irogatott embereknek, ez volt az egyik oka hogy töröltem magam, a másik meg a csalodások). Már 2 exem is rám írt, úgy hogy természetesen nem tudták hogy én vagyok. Hát én vissza írtam, hogy ha tudnák ki vagyok nem irtak volna rám, szóval nem, nem akarok tölük semmit sem. 😀 Tudni kell, hogy ők dobtak engem és elég sokáig tartott mire túl tettem magam rajtuk. Fura dolog, de valahol jól esett, hogy leírtam, már nem akarok tölük semmit.

Ti jártatok már így? Hogy reagáltatok, mi volt a válaszotok?



jan. 5. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még ismerkedési szakaszban voltam valakivel, aki a találkozó előtt letiltott. Pár hónapja ő írt rám, hogy ismerkedni szeretne, én meg szó nélkül visszaadtam a tiltását.
jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Én páromra írta rá egy ilyen oldalon. Volt meglepetés… azóta már kiraktam a qurvát
jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es, ja mert te biztos szent voltál, még úgy is, hogy ezek szerint te is regisztráltál a randi oldalra görgetni a nőket..
jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!