Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, hogy melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy melegként nagyon nem tudok azonosulni a legtöbb meleggel, "meleg társadalommal"?

Figyelt kérdés
Azért is tettem ezt idéző jelbe, mert szerintem nincs is ilyen, hogy meleg társadalom. Mikor már kb annak kell hálásbak lenned, hogy egy srác, akivel lefeküdtél, és egy kondiba jártok, rád köszönjön a kondiban, vagy mondjuk az exed köszönjön neked egy melegbárban...Az Insta is erről szól: pénzzel telepumpált álompárok, ami szerintem sok melegben azt az érzést keltheti, hogy nem elég jó melegek, ha mondjuk nem tangában járkálnak mindenfelé, vagy merik kijelenteni, hogy monogám kapcsolatra törekszenek. Sajnos azt érzem, hogy manapság tényleg hálásnak kell lenni, ha megtalálod a neked megfelelő párt, mert sok meleg már az ismerkedésnél is téves elvek alapján ismerkedik: veled is randizok, de közben mással is, legyünk kapcsolatban, de közben dugjunk mással is. Na mindegy, kicsit bonyolult az okfejtésem, de remélem átjött a lényeg. :D

jan. 24. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ahogyan a 10-es is írta,sajnos ez általános a melegeknél.Képtelenek a csak "barátság" fogalom megértésére és alkalmazására.

Ami szomorúbb,hogy nagyon értelmes,szimpatikus melegekkel is estem így pofára.

Talán ezért sincs barátom :/

jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem olyan volt, hogy az elejen valoban nem indult komoly ismerkedésnek egyikonk reszerol se, de megvolt a szex, a srac mindenhova is utaztatott, voltunk koncerten, fozott nekem. Aztan mikor harom honap mulva kerdeztem, hogy most hogy allunk, mi van, teljesen meglepodott. O nem kepes erzelmeket kimutatni, nem kepes kapcsolatra. Szep lassan le is razott. Es ez egy 30+ eves manager egy jonevu cegnel. Szoval latjatok, ilyen ez a vilag
jan. 25. 13:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő,kedves kérdező.Ilyen a 21 éves és ilyen az 58 éves is :/

Szomorú ez,nagyon szomorú!


#11

jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11-es: akar en is irhattam volna ezeket a sorokat. Ha van kedved en szivesen megismernek egy sorstarsat:) 10#
jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Írhattok nekem is
márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!