Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Fontos nekem a párkapcsolat, de a szüleimmal való viszony is fontos

Figyelt kérdés

Elég későn, 27 évesen próbáltam ki fiúval is, azóta nem is akarnék mással. 8 hónapja vagyok lassan kapcsolatban egy magyar sráccal. Viszont több bökkenő is van:


1. 500 km választ el minket, két hetente látjuk egymást, néha ha szerencsénk van hetente. Szerencsére a munkám rugalmas, de heti kétszer be kell járnom, így általában éjszak utazom haza, 2 órákat alszom ilyenkor, csak hogy láthassam őt. Ilyenkor kb 5 napot együtt vagyunk.


2. Anyámnak tavaly outoltam, akármennyire is liberális személy, illetve coach, sajnos nem fogadja el a helyzetet, reménykedik, hogy egyszer szakítok, és megismerek valami szép lányt. Lebeszél arról, hogy apámnak outoljak, mert nem ismeri eléggé, meg így is öreg már, ne kínozzam ilyen infókkal.


3. Apámmal jó a viszonyom, de nem túl bizalmas, sosem beszéltünk arról, hogy én meg a nők, vagy hogy mi a helyzet ilyen téren. Ő sem érdeklődött. De apám elég konzervatív, macsó, lenézi a kisebbségeket.


3. Bátyám tudja h meleg vagyok, elfogadta, le*arja. Családom többi része is konzervatívabb, nem tudom hogyan reagálnának.


4. Apámnak meg anyámnak is azért van rendesen félretett pénze, minden évben utazunk, amiből idén sem szeretnék kimaradni, de ott van a párom is, és tudom, hogy rosszul érezné magát, ha nem jöhetne. De ha meg jönne, az olyan kínos lenne mindenkinek. Erről vele is beszéltem. Ő sem mutat be a szüleinek, mert nem olyan a viszonya velük, plusz gyűlölik a melegeket, sztem a saját fiúkat is.


5. Én már eddig is sok penzt adtam kolcson a paromnak, ha mennenk valahova nyaralni, nagyrészt nekem kellene fizetnem. Nekem erre nincs eleg penzem. Paromnak meg rengeteg hitele, tartozasa van, nem is ugy gondol a penzre mint en, nem tudom, hogy igybhova tudnank menni.


6. Ha Pesten vagyok, apam miatt ez mindig kinos, ha eltunok tobb mint egy napra, nem otthon alszok. Bar igazabol anyamat jobban zavarja, nehezen fogadja el, hogy lassan 30 vagyok, nem 12. Es allandoan felt, kicsit lelki terrorban, felt, hogy a parom elrabol maganak, anyam meg hianyol ha nem vagyok vele.


7. Paromnak se idealis, ha Pesten vagyok, miert nem vele vagyok vegig, miert megyek át a szüleimhez.

Remelem atjott mindenkinek, mennyire nehez helyzetben vagyok. Nyilvan a tavolsag is sok mindent megnehezitm Tobbszor ujabban ugy mentem haza, hogy szuleimnek nem is szóltam, vegig a paromnal voltam. Hazudnom is kellett emiatt, mert igy h csak nehany napot toltottem otthon azt a parommal akartam tolteni. Most megint megyek egy het mulva es nem tudom hogy legyen. Sajnos amig itt van ez a titok apam fele, illetve anyam lebeszel a coming outrol, mert neki ez olyan kinos, meg majd apam ezert IS ot fogja hibaztatni, addig en se tudok oszinte lenni, es boldogan elni az eletem, kapcsolatban lenni. De ott van az is, hogy fobtos a jo viszony a szuleimmel, szeretnek veluk utazni, mert mar nem fiatalok, es pl apam orul nski ha velem utazhat.


Mit javasoltok?



jan. 25. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát én azt javasolnám, hogy állj a lábadra és légy őszinte. Anyád gyerekként kezel, és te igazolod neki, hogy az is vagy hiszen azt csinálod, amit ő akar. Külföldön élsz, itthon pedig párod van, teljes rejtély, hogy miért gondolod, hogy a hazugság bármit is segít ezen a helyzeten.
jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Ezt te már nem kérdezted egyszer 🤔

Vagy hasonló szövegkörnyezetben

Volt már ez a kérdés. Napokban.


Neked kellene a sarkadra állni

Eldönteni hogy mit akarsz és arra menni tovább.

Mindenkinek megfelelni nem lehet. Csak magadnak felel meg

jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Uh... Hát javaslom, keress új családot és új párt. Egyik se ideális (normális). Kicsit sajnállak is e miatt.
jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
4) homoszexualitás kategória....
jan. 25. 16:51
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy érdekelt a témában, megkérdezhetem miért jössz ide provokálni? :) A többieknek meg köszönöm a válaszát
jan. 25. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Közöld apukáddal is, aztán majd idovel megbaratkozik a gondolattal. Megvaltoztatni nem tud, hiaba akar. Legalabb elotte sem kelljen mar titkolozni. Aztan idovel majd meghivod egy vacsira hozzatok es megismerik.
jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Hát én csak azt javaslom, hogy ahelyett, hogy kb 10-edszerre tedd fel a kérdést itt különböző formákban (nem gondolod, hogy kezd szánalmas lenni kicsit így közel 30 évesen? 1 kérdés még oké, de 10-szer ugyanazt??), legyél végre férfi és állj végre a sarkadra.


Szakadj le a szüleidről, miért fontos az, hogy ők mit gondolnak, főleg ha apádnak el se mered mondani, anyád meg nem fogadja el? Felnőtt férfi vagy, saját keresettel, nehogy már az irányítson még mindig, hogy ők mit és hogyan. Tizenévesen még elmegy ez az egész szituáció, ha otthon lakik az ember és a szüleitől függ, de te már rég túl vagy ezen így közel 30 évesen... bocsi, de ez már így gáz. Nekem már csak ez az egész szituáció miatt sem kellenél, mint pár, mert nem érezném azt, hogy végre önállóan is képes lennél az életed irányítására.


A másik kérdésedre pedig, hogy hogyan mondd el apádnak? Állj elé és mondd el. Attól jobb lesz, ha körítve próbálkozol? Mitől félsz, hogy kidob? Hát már rég nem élsz otthon...


A pároddal való kapcsolatodra is adtam már választ másik kérdésednél, amiben nem tudtál értelmes választ adni, szóval újra megkérdezem másképp. Mégis milyen jövőt képzelsz el egy ilyen távkapcsolatnak? Ahol még kilátásban sincs, hogy össze akarnál költözni a pároddal?


Bocsi hogy nyers voltam, de tényleg gáz már ez az egész sztori az összevissza hazudozgatásokkal, stb.

jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"A pároddal való kapcsolatodra is adtam már választ másik kérdésednél, amiben nem tudtál értelmes választ adni, szóval újra megkérdezem másképp. Mégis milyen jövőt képzelsz el egy ilyen távkapcsolatnak? Ahol még kilátásban sincs, hogy össze akarnál költözni a pároddal?"


Miert is kellene rogton osszekoltozni vagy ennek egy hataridot adni? Szerintem az se tesz jot a kapcsolatnak, ha ilyen mereven meghatározzuk, hogy teszem azt 2025 novembereig osszekoltozunk. Csak engem frusztralna, hogy addig van idom kielni magam, utana meg mar lemondhatok a szabadidomrol. Ezert sem ertettem amit irtal.

jan. 26. 00:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kell határidőt szabni, de egy párkapcsolatnak nem az lenne a lényege, hogy a másikkal együtt legyél? Lehet mindenkit áltatni, de egy távkapcsolat soha nem működhet hosszú távon jól. Pont a távolság miatt.
jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az idővel is alakulhat. Most is együtt voltunk 5 napot és várom, hogy megint talizzunk egy hét múlva. :)
jan. 26. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!