Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Fontos nekem a párkapcsolat, de a szüleimmal való viszony is fontos

Figyelt kérdés

Elég későn, 27 évesen próbáltam ki fiúval is, azóta nem is akarnék mással. 8 hónapja vagyok lassan kapcsolatban egy magyar sráccal. Viszont több bökkenő is van:


1. 500 km választ el minket, két hetente látjuk egymást, néha ha szerencsénk van hetente. Szerencsére a munkám rugalmas, de heti kétszer be kell járnom, így általában éjszak utazom haza, 2 órákat alszom ilyenkor, csak hogy láthassam őt. Ilyenkor kb 5 napot együtt vagyunk.


2. Anyámnak tavaly outoltam, akármennyire is liberális személy, illetve coach, sajnos nem fogadja el a helyzetet, reménykedik, hogy egyszer szakítok, és megismerek valami szép lányt. Lebeszél arról, hogy apámnak outoljak, mert nem ismeri eléggé, meg így is öreg már, ne kínozzam ilyen infókkal.


3. Apámmal jó a viszonyom, de nem túl bizalmas, sosem beszéltünk arról, hogy én meg a nők, vagy hogy mi a helyzet ilyen téren. Ő sem érdeklődött. De apám elég konzervatív, macsó, lenézi a kisebbségeket.


3. Bátyám tudja h meleg vagyok, elfogadta, le*arja. Családom többi része is konzervatívabb, nem tudom hogyan reagálnának.


4. Apámnak meg anyámnak is azért van rendesen félretett pénze, minden évben utazunk, amiből idén sem szeretnék kimaradni, de ott van a párom is, és tudom, hogy rosszul érezné magát, ha nem jöhetne. De ha meg jönne, az olyan kínos lenne mindenkinek. Erről vele is beszéltem. Ő sem mutat be a szüleinek, mert nem olyan a viszonya velük, plusz gyűlölik a melegeket, sztem a saját fiúkat is.


5. Én már eddig is sok penzt adtam kolcson a paromnak, ha mennenk valahova nyaralni, nagyrészt nekem kellene fizetnem. Nekem erre nincs eleg penzem. Paromnak meg rengeteg hitele, tartozasa van, nem is ugy gondol a penzre mint en, nem tudom, hogy igybhova tudnank menni.


6. Ha Pesten vagyok, apam miatt ez mindig kinos, ha eltunok tobb mint egy napra, nem otthon alszok. Bar igazabol anyamat jobban zavarja, nehezen fogadja el, hogy lassan 30 vagyok, nem 12. Es allandoan felt, kicsit lelki terrorban, felt, hogy a parom elrabol maganak, anyam meg hianyol ha nem vagyok vele.


7. Paromnak se idealis, ha Pesten vagyok, miert nem vele vagyok vegig, miert megyek át a szüleimhez.

Remelem atjott mindenkinek, mennyire nehez helyzetben vagyok. Nyilvan a tavolsag is sok mindent megnehezitm Tobbszor ujabban ugy mentem haza, hogy szuleimnek nem is szóltam, vegig a paromnal voltam. Hazudnom is kellett emiatt, mert igy h csak nehany napot toltottem otthon azt a parommal akartam tolteni. Most megint megyek egy het mulva es nem tudom hogy legyen. Sajnos amig itt van ez a titok apam fele, illetve anyam lebeszel a coming outrol, mert neki ez olyan kinos, meg majd apam ezert IS ot fogja hibaztatni, addig en se tudok oszinte lenni, es boldogan elni az eletem, kapcsolatban lenni. De ott van az is, hogy fobtos a jo viszony a szuleimmel, szeretnek veluk utazni, mert mar nem fiatalok, es pl apam orul nski ha velem utazhat.


Mit javasoltok?



jan. 25. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is muszáj lesz lépned, mert ez a hazudozós-titkolózós életmód mellett soha nem lehetsz őszintén, önfeledten boldog és szabad, ugye tudod?


Párod pénzügyi dolgai sem fognak változni, ha nem lesz, aki hathatósan rávegye, hogy szedje össze magát ilyen téren... mert így aztán sose lesz közös nyaralásotok, utazásotok. De te tudod. Én biztos nem tudnék így élni.

jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

"Szakadj le a szüleidről"


Az a poén,hogy nem tud leszakadni róluk,mert kell neki a zseton.Ezért van bajban.Az apja elé is gyáva odaállni,ott nem fog működni a cenzúra.

jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a leszakadás is...tavaly volt egy randipartnerem, akinek meghalt az anyja, az apjaval nem tartotta a kapcsolatot. Ő pl kifogásolta, hogy miért találkozom havonta a szüleimmel, ő az apját 2 éve nem látta, mert egy alkoholista homofób. Remélem aki ennyire a leszakadásra bíztat nem hasonló szemüvegen keresztül nézi az egészet. :)
jan. 26. 00:33
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

" addig van időm kiélni magam, utána lemondhatok a szabadidőmről"..

Ez sokat elmond a párkapcsolathoz való hozzáállásodról és arról,hogy kvázi rabságnak fogod fel az egészet.

Nem nagyon való neked összeköltözős párkapcsolat,talán valami összejárós haverkodás inkább.

A szülők második helyen vannak,ha az ember már dolgozik,főleg ha elmúlt 30.Pláne ha párja van.

Nálam anyám eljátszotta, mikor a párommal elutaztam két hétre,hogy " jaj ha lesz vele valami,ennyi időre itthagyni". Mondtam neki,hogy akkor is elutazunk,ha most és itt összeesik .Mondanom sem kell ,nem volt semmi gond, sőt utána elő sem hozta.Pedig akkor már évek óta a párommal éltem. Nem azért születünk,hogy a szülők által kontrollált emberek legyünk. Önállóan kell élni !

Más kérdés,hogy milyen párkapcsolat ez ilyen messzire egymástól..Ha pedig "szabad " emberként kiélésre vágysz,akkor a párod jobban járna,ha megismerne olyat, aki becsüli és várja,hogy együtt élhessenek.

jan. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Ott a jó vélemény. Ment a zöld.
jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy lemondani szabadidőről?? Ha így állsz hozzá és ilyen téves képed van együttélésről, akkor már alapvetően ez probléma... 14-es jól elmondta. Együtt élek párommal, de vannak külön programjaink.

A ti esetetekben kifejezetten gondolkodni kéne, különben rövidesen már nem lesz min gondolkodni. Nálam 40 k.m. is bajt okozott, mert balfék exem volt és azóta sincs senkije.

jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem úgy rémlik, mintha pont a párod is tett volna ki kérdést. Ha jól rémlik, akkor szenvedtek mind a ketten és nem vagytok képesek megbeszélni. Taps!
jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!