Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyire kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés domináns bi vagy meleg csávó?

Figyelt kérdés
Kb azt látom, hogy bárhol nézelődök a 70% slave. 10-15 shiwch aki valójában slave. És 15% dom. És ugye ez kb max 200 ember. Azaz kb van 30 dom. Ti is ezt látjátok?
márc. 1. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok tudatlan választ adni, de ha csak szimplán ez a kérdés a domináns szót jelzi, akkor szerintem ez nem igaz. Akármilyen kapcsolatom volt, valahogy mindig úgy voltunk, hogy mindketten domináltunk (értelem szerűen ezért is értek véget általában.)
márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de ez nem csak a bi/meleg sracoknál van így.

Esetek többségében aki switch-nek állítja magát az igazából az egoja miatt nem vallja be hogy sub és csak ilyen mű dom jellegű dolgokat imitál. Igaz ez nőre férfira egyiránt. Ráadásul Dom-ok közt is van baj rendesen

márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A biszexek koreben gondolom azert mert otthon (mivel sok foglalt) vagy ugy altalaban nokkel dominansabbak, igy a sub enjuket ferfiakkal elik ki. Bar ott is van olyan, aki novel is csak latszat domináns, amugy meg az asszony hordja a nadragot.

Melegeknél nem tudom miert van igy, valoszinu jobban szeretik a passziv oldalt es igy subok is, vagy switchek

márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy alapból a férfiak (hetero/biszex/meleg) egyre kevésbé dominánsak. A "mérgező férfiasság" kihalófélben van.

A nők meg egyre dominánsabbak, ki merem mondani, ha fizikailag is olyan erősek lennenek, mint mi a nők átvennék ilyen értelemben a "hatalmat".

Erre mondják az öregek, hogy mi a fasz történik most...

márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

#4 az az igazság hiába a nagy öregek ez már náluk is elkezdődött. Nem akarok bántani senkit sem de ez már akkor jelen volt amikor ők neveltek egy generációt. Sőt ha nagyon bele megyünk az a felnövő generáció kitől látott példát ki volt előtte miben nőtt fel. Persze ez aztán szépen halmozódik generációról generációra.Lehet itt a nagy öregeknek itt kijelenteni mi a fasz történik itt.

De a pontos megfogalmazás az lenne,hogy gyerekek ezt elbasztuk bocsi, és beismerni a tévedést. Csak egyszerűbb kifelé mutogatni és mást okolni,mint bevallani a dolgokat.

A másik probléma erre ahogy észrevenni igazából a nők többségének erre egyszerűen nincs is igénye. Így ezek a kapcsolatok nem hosszú távúak sajnos.

márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert szinte mindenkinek az a vágya ezen a területen hogy használják.

Legalább is nekem ez a tapasztalatom. Én inkább dom vagyok (bi). Fiú sub partner rengeteg lenne. Nő is csak ott lassabb a kapcsolodás folyamata.

márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy domináns, intelligens aktív vagyok. 18-25 éves partnerek érdekelnek.
márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!